Facebook Google+ Twitter

1 proc. dla Agaty

Obecnie większość z nas składa rozliczenia podatkowe za miniony 2011 rok. Rozliczając się, możemy przekazać 1 proc. naszego podatku na konkretny cel, aby wesprzeć potrzebujących.

28-letnia Agata mieszka w Rybniku. Kocha życie i mimo przeciwności, stara się widzieć wiele kolorów, horyzontów i nie poddaje się.

Agata potrzebuje pomocy ze względu na koszty pokrywające głównie rehabilitację lewej nogi. W jej prawej nodze, na której przede wszystkim porusza się, doszło do zniszczenia kolana. Nadzieją jest przeszczep, który nie jest refundowany i potrzeba kilkudziesięciu tysięcy złotych na leczenie. Również potrzebne jest podanie do stawów specjalnych zastrzyków z komórkami białkowymi, które zahamują procesy zwyrodnieniowe i ochronią stawy, co pozwoli Agacie dłużej chodzić o własnym biodrze, kolanie, i uniknąć endoprotez.

Zastosowanie środka w jeden staw kosztuje 5 tys. zł. Umożliwia to żyć bez bólu przez 2 lata, później podaje się kolejny zastrzyk.

Aby pomóc Agacie, można w zeznaniu podatkowym wpisać następujące informacje:
KRS: 0000311733
Cel szczegółowy 1 proc.: Na rehabilitację i leczenie Agaty Klepek.

Więcej informacji o Agacie znajduje się na stronie internetowej, którą prowadzi pod adresem: www.agataklepek.tk

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.