Facebook Google+ Twitter

1 proc. dla Ani Kujawy

Mojej przyjaciółce Ani Kujawie (z d. Taboryskiej) spłonął dom z całym dobytkiem. Ania i jej trójka dzieci cudem uniknęli śmierci. To szczęście, że żyją, ale stracili wszystko. Zwracam się z prośbą o przekazanie 1 proc. podatku na rzecz Społecznego Funduszu Stypendialnego.

W grudniu 2008 roku mojej przyjaciółce Ani Kujawie (z d. Taboryskiej) spłonął dom z całym dobytkiem. Ania i jej trójka dzieci cudem uniknęli śmierci. To szczęście, że żyją, ale stracili wszystko. Dom był ubezpieczony, ale z uwagi na to, że został kupiony za kredyt bankowy, całą kwotę z ubezpieczenia weźmie bank. O ile ubezpieczyciel cokolwiek dobrowolnie wypłaci, bo na razie próbuje wyłgać się z odpowiedzialności. Sprawa jest w toku, najprawdopodobniej jej finał będzie w sądzie, co oznacza, że jakiekolwiek pieniądze realnie pojawią się za kilka lat – oczywiście wszystko zabierze bank, który ma cesję roszczeń z polisy.

W tej chwili potrzebna jest wszelka pomoc: rzeczowa, finansowa i inna.
Społeczny Fundusz Stypendialny utworzył fundusz celowy na rzecz pogorzelców – Ani i jej dzieci. Dzięki temu mogą Państwo oddać 1 proc. podatku na ten cel – na wsparcie dotkniętej przez los rodziny.

Bardzo Państwu dziękuję za wszelką pomoc!
Joanna Hetman -Krajewska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Co? Gdzie? Kiedy? Jak?

...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.