Facebook Google+ Twitter

1 procent dla Fundacji Krwinka

To nie jest skomplikowane - wypełniając PIT wystarczy uzupełnić odpowiednią rubrykę. Trwa to kilkanaście sekund, a może przyczynić się do wsparcia tych, którzy tego potrzebują.

Przekaż swój 1% na rzecz walki z nowotworami u dzieci... / Fot. Fundacja "Krwinka"Jedną z organizacji, które zwróciły ostatnio moją uwagę, jest łódzka Fundacja "Krwinka". Głównym założeniem fundacji jest wspieranie dzieci z chorobami nowotworowymi, w tym profilaktyka, wspomaganie leczenia, oraz integracja dzieci chorych i zdrowych. Od lat działa ona również na rzecz poprawy warunków hospitalizacji dzieci - modernizacji dziecięcych oddziałów onkologicznych i dofinansowywania zakupu sprzętu medycznego. Dzięki wsparciu Fundacji zaopatrzono m.in. łódzki Oddział Onkologii Jednego Dnia, działający przy szpitalu im. Konopnickiej.

"Krwinka" zorganizowała m.in. zakończoną właśnie VII edycję "Dawca Szpiku", podczas której zarejestrowano blisko 500 potencjalnych dawców. Jakiś czas temu zapowiedziano również szeroko zakrojone działania, mające na celu profilaktykę raka szyjki macicy. Fundacja stworzyła program szczepień i podjęła się sponsorowania kilkuset kompletów szczepionek (komplet to 3 szczepienia o łącznym koszcie blisko 1500 zł) dla uczennic pierwszych klas gimnazjów.

Swoimi działaniami Fundacja daje nadzieję najmłodszym, którzy wielokrotnie walczą z chorobą w niezwykle trudnych warunkach. Warto przyłączyć się do tej walki i wesprzeć ją swoim 1%...

Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi "Krwinka" - KRS: 0000 165702

***
Od redakcji A komu Ty przekażesz jeden procent? Napisz o tym!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.