Facebook Google+ Twitter

1 procent dla Fundacji Mam Marzenie

To nic nie kosztuje, a możesz spełnić marzenia chorych dzieci. Okaż serce i pomóż Fundacji Mam Marzenie.

 / Fot. logo FMMFundacja Mam Marzenie od 8 lat spełnia marzenia ciężko chorych dzieci. Dzięki ludziom dobrego serca, a także dzięki ogromnemu zaangażowaniu wolontariuszy z całej Polski, w tym czasie udało się zrealizować już ponad 3000 marzeń.

Arek dostał laptopa, Marysia została czarodziejką, Wiktoria mieszka teraz w pokoju księżniczki, Daniel spotkał się z największymi gwiazdami muzyki podczas gali MTV Music Awards, Milena pojechała do Hiszpanii, Kubuś przez chwilę poczuł się jak prawdziwy żołnierz, a Bartek spotkał się z Robertem Kubicą. To tylko niewielka część spośród marzeń, które udało się już zrealizować, ale w dalszym ciągu wiele podopiecznych FMM czeka na wymarzonego laptopa czy wyśniony wyjazd nad morze.

Ty również możesz pomóc! Dzięki Tobie na twarzy cierpiącego dziecka może pojawić się uśmiech! Wystarczy, że w rocznym zeznaniu podatkowym PIT wpiszesz w przeznaczonej na to rubryce numer KRS Fundacji Mam Marzenie. Dodatkowo możesz zdecydować, na jakie marzenie lub na który oddział FMM mają zostać przeznaczone środki przez Ciebie przekazane. Wszystkie niezbędne dane znajdziesz klikając w ten link.

W zeszłym roku Fundacji Mam Marzenie udało się zrealizować ponad 250 marzeń dzięki wpłatom z 1 procenta podatku. Być może w tym roku, dzięki ofiarności ludzi dobrego serca, liczba się wielokrotnie zwiększy!

To nic Cię nie kosztuje i jest prostsze, niż Ci się wydaje!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

KasiaZet
  • KasiaZet
  • 19.11.2011 22:41

To prawda...bardzo ważne jest dla rodziców i dzieci wsparcie FMM... dzieci cierpią bardzo, a rodzice często nie są w stanie spełnić tych dziecięcych marzeń...leczenie jest długie, dojazdy do szpitali kosztują, lekarstwa i wszystko co może wspomóc leczenie jest kosztowne...rodzice pociech ciężko chorych zostawiają swoją pracę, życie prywatne, by poświęcić cały czas dziecku. NIGDY NIE JEST WIADOMO CZY TO NIE OSTATNI DZIEŃ...kiedy Fundacja MM pomaga spełnić te dziecięce marzenia to buźki dzieci są uśmiechnięte...one wiedzą, że nie są same i , że w życiu nie tylko doznaje się cierpieniania...DZIĘKUJEMY FUNDACJI MAM MARZENIE-Oddział Opole ... za wszystko co dla nas zrobiliście...Rodzice z Dominikiem

Też przekazujemy 1%...dzieci to nasza przyszłość...

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela obrok
  • ela obrok
  • 26.02.2011 18:15

ja już się rozliczyłam i przekazałam procent fundacji.Zachęcam, naprawdę warto.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.