Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11562 miejsce

"2012 - Rok Pończoch Nylonowych". Pokażmy naszą kobiecość!

 • Źródło: Gość dnia
 • Data dodania: 2012-01-02 16:38

"2012 - Rok Pończoch Nylonowych" to inicjatywa blogerek. Akcja ma na celu popularyzację zapomnianej już części bielizny, jaką są pończochy oraz promocję... kobiecości.

public domain / Fot. DesiraW czasach, gdy coraz bardziej zacierają się różnice pomiędzy modą kobiecą, a męską, gdy idea kobiecości coraz bardziej ginie, ustępując przed wszechobecną bylejakością, należy powiedzieć: dość! Kobiecość i jej atuty muszą powrócić na piedestał. Pokażmy, że prawdziwe kobiety rządzą światem, a ich seksualność jest świadomą częścią identyfikacji społecznej.

Jednym ze środków zaznaczania własnej tożsamości jest ubiór, a jego częścią najbliższą ciału - bielizna. W roku 2012 niech każda kobieta wyrazi swoją siłę zakładając pończochy nylonowe!

Zrezygnujmy z niewygodnych rajstop, których za niski "krok" był zmorą każdej małej dziewczynki. Załóżmy pasy do pończoch - symbol kobiecej elegancji, oraz pończochy nylonowe - wygodne i podkreślające nasze atuty! Powróćmy do podkreślania talii i noszenia sukienek. Naszą siłą niech będzie świadomość własnego ciała, a nasze ciało warte jest najpiękniejszej oprawy. Pończochy nylonowe są na pewno częścią takiego stylu. Bądźmy eleganckie!

Zapraszamy do współpracy kobiety, firmy, media. Każda osoba zainteresowana noszeniem pończoch nylonowych otrzyma profesjonalną pomoc w doborze pończoch oraz zostanie skierowana do najlepszych polskich sklepów. Służymy również pomocą Panom, szukającym prezentu dla swojej partnerki. Pod koniec roku powstanie lista uczestników akcji. W 2012 roku, co kwartał będzie organizowana akcja "Pokaż swoje nylony", w ramach której chętne osoby będą mogły opublikować swoje zdjęcia w pończochach. Podczas imprez tematycznych będzie można zakupić bieliznę oraz zrobić sobie profesjonalne zdjęcie.

Zobacz nasz fan Page na Facebooku.


(Pin Up Candy)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Fan Club Spódniczki Mini ;)
 • Fan Club Spódniczki Mini ;)
 • 09.01.2012 08:10

Fan Club Spódniczki Mini jest wniebowzięty i popiera akcję! :) ... http://fan-club-spodniczki-mini.blogspot.com

Komentarz został ukrytyrozwiń
ala
 • ala
 • 03.01.2012 21:36

Wyzywająco? Przecież teraz kobiety noszą pończochy i faceci nawet o tym nie wiedzą, bo ich nie odróżniają od rajstop (różnica jest pod ubraniem). Wątpię, żeby zauważyli różnicę między zwykłymi rajtkami, a nylonami. Teraz rajstopy mają różne ozdobniki, w tym i szwy. Śmiem wręcz stwierdzić, że będzie mniej wyzywająco, bo manszetę pończochy trzeba schować, więc sukienki na pół tyłka odpadają. ;)

Różnica między noszeniem rajstop lub pończoch jest taka jak w pisaniu długopisem lub piórem. Starsze zostały wyparte nowsze (bo taniej i szybciej), ale pióra wieczne są bardziej eleganckie + dla wielu osób są bardziej komfortowe w użyciu od długopisów (np. piórem się lżej pisze). Podobnie zakładanie pończoch jest najbardziej powszechne przy eleganckich okazjach (np. studniówka) + są wygodne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wiwiwi
 • wiwiwi
 • 03.01.2012 00:01

Nasze babcie chodziły w pończochach, jara Cię to, rysiu? :p

Komentarz został ukrytyrozwiń
obywatelmontechristo
 • obywatelmontechristo
 • 02.01.2012 21:52

wyzywająca to jest twoja glupota, rysiu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
fizia pończoszanka
 • fizia pończoszanka
 • 02.01.2012 21:47

rozumiem, że wszyscy mężczyźni to bezrozumne zwierzęta, które nie panują nad swoimi popędami, skoro wystarczy im zobaczyć kobietę w pończochach. Może zróbmy mały eksperyment społeczny i zamknijmy tych, co nie potrafią się kontrolować, a wówczas liczba gwałtów spadnie do zera. Chcemy żyć w kraju, w którym każda z nas może ubierać się jak chce, bez strachu o to, że jakiś niewyżyty facet ma problemy ze sobą oraz, że żyją w nim wciąż tacy, którzy wciąż uważają, że winna była kobieta i jej strój.

Komentarz został ukrytyrozwiń
misiu rysiu
 • misiu rysiu
 • 02.01.2012 18:53

A później będzie szum i płacz, że w 2012 znacząco wzrosła liczba gwałtów... Jeśli któraś z kobiet chce się ubierać wyzywająco, to niech ma na uwadze drugą stronę medalu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.