Facebook Google+ Twitter

20 lat polskiego seksu

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2009-01-23 08:55

Wystarczyły dwie dekady, by odwróciły się tradycyjne role kobiety i mężczyzny. One lepiej znają się na seksie, a oni się go boją. Tak wynika z badań seksuologa prof. Zbigniewa Izdebskiego, którymi podzielił się z "Polską". I co najważniejsze: miłość wygrywa z seksualną gimnastyką, a orgazm nie jest już obowiązkowy - pisze Anita Czupryn.

Anna zakłada przed lustrem czerwony, koronkowy stanik. Unosi ramiona i sprawdza, czy jest dobrze wydepilowana pod pachami. Jest piątek wieczór. Zaraz przyjedzie Tadeusz. Od roku w każdy weekend o godzinie 20 parkuje passata przed jej domem. Mieszka niedaleko, ale Anna mówi, że nie miałaby szans go poznać, gdyby nie internet.

Jeśli wyjdą z łóżka do niedzieli, to tylko po to, aby coś zjeść albo skorzystać z łazienki. - Kochamy się, rozmawiamy i znów się kochamy - mówi. Ma 55 lat, dwie zamężne córki, jest wdową. Niewysoka blondynka z dużym biustem i lekką nadwagą.

Tadeusz jest 39. partnerem seksualnym, jakiego "wyjęła" z internetu. Zaczęła w 1999 roku. A jeszcze dwa lata wcześniej 50 proc. kobiet w badaniach CBOS deklarowało, że miało w życiu tylko jednego partnera.

- Wcześniej też miałam tylko męża. Ale kiedy zięć zażartował: "Mama też ma ochotę?", powiedziałam, dlaczego nie? Byłam kompletnie zielona. Gdy facet na czacie zapytał mnie: "Spotkamy się w realu?", odpowiedziałam: "Ale gdzie dokładnie, bo Real to duży sklep".

Cały artykuł przeczytasz na stronach Polskatimes.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.