Facebook Google+ Twitter

20 mln kopii Visty w miesiąc od premiery

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-03-27 16:22

Nowy system operacyjny Microsoftu Windows Vista, sprzedaje się lepiej niż jego poprzednik XP. W miesiąc od premiery znalazł 20 mln nabywców.

Przedstawiciele firmy Microsoft poinformowali, że nowy system operacyjny sprzedaję się prawie dwukrotnie lepiej niż poprzednia wersja. Vista od momentu premiery sprzedała się w 20 milionach, dla porównania XP, który debiutował w październiku 2001 rok, w dwa miesiące po premierze znalazł tylko 17 milionów nabywców.

Liczba sprzedanych wersji programów obejmuje zarówno wersje pudełkowe oraz licencje sprzedane z komputerami oraz w programie Express Upgrade. Microsoft nie objął swoim podliczeniem programów kierowanych dla odbiorców biznesowych.

Nie są też znane dokładne dane sprzedaży nowych "okienek", nie wiadomo jak prezentują się proporcje pomiędzy różnymi wersjami systemu, ilu użytkowników nabyło wersje pudełkowe oraz nie znamy wyników sprzedaży w ujęciu regionalnym. Windows Vista w wersji Ultimate

Przedstawiciele Microsoftu zapowiadali, że najnowsze oprogramowanie będzie najlepiej sprzedającym się systemem operacyjnym Microsoftu.

Źródło: http://www.hardocp.com/news.html?news=MjQ4NjcsLCxobmV3cywsLDE=

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zjadliwosc komentarzy poprzednikow calkiem do przewidzenia.. Tak jakby konsumenci nie mieli wyboru... Ale wlasnie tak nie jest. Przeciwnie... do tego Microsoft chodzi z dusza na ramieniu poniewaz wcale nie bylo powiedziane, ze przekona ludzi do zabezpieczen antypirackich na poziomie hardwarowym. Prawie jednoczesnie z Vista ruszyla sprzedaz Office 2007, ale wyglada na to, ze ten produkt okaze sie kompletna klapa. Konkurencja nie spi, a do tego poprzedni Office 2003, pomijajac mozliwosc kooperacji miedzyautorskiej nad dokumentem przez Internet, wydaje sie niezastapiony..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bo pewnie, gdyby XP staniał, to nagle okazałoby się, że Vista tak chętnie kupowana nie jest. I oprogramowanie nie byłoby najlepiej sprzedającym się systemem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.