Facebook Google+ Twitter

20. Przystanek Woodstock [zdjęcia]

W nocy z soboty na niedzielę zakończył się 20. Przystanek Woodstock. W tym roku do Kostrzynia nad Odrą przyjechało około 750 tys. ludzi.

1 z 10 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Na Woodstocku w 2014 koncerty odbywały się na trzech głównych scenach. Fot. Marek Wiśniewski
Na Woodstocku w 2014 koncerty odbywały się na trzech głównych scenach. Fot. Marek Wiśniewski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (38):

Sortuj komentarze:

O jej, Bartkowska, jak mogłem pomylić, bardzo bardzo przepraszam Bogu ducha winną Bratkowską...co nie zmienia mojej oceny potrzeby pokazania także wzmiankowanego zdjęcia jako wykadrowanego. I całość i wykadrowanie tego samego ujęcia da się pogodzić w tej galerii. .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bratkowska na rurze?! Dobre!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nigdy nie widział Pan tańca na rurze, a mimo to takie skojarzenie przychodzi Panu na widok dynamicznej sceny z mikrofonem? Dobre!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyjątkowo odpowiem tej Pani: nigdy nie widziałem i nie fotografowałem tańca na rurze. Ale ujęcia takich tańców przemykają czasem nawet w gł. Wiadomościach TV. Lubię dyskusje merytoryczną, spór mnie rozgrzewa. Przy fotografowaniu trzeba się skupić. Naprawdę doceniam zdjęcia pod światło reflektorów czy słoneczne. Inaczej robi się takie zdjęcia przy sztucznym oświetleniu, inaczej pod słońce. Pan Marek zapewne będzie wiedział jak użyć obiektywu o ogniskowej 300 metrów z osłonami aby sfotografować zachód słońca z łabędziami na pierwszym planie bez pomocy aparatu cyfrowego? Mam takie zdjęcia postaram się pokazać. Natomiast fotografowania pod światła reflektorów chętnie nauczę się od p. Marka. Kluczowa jest sprawa ...Ale to już dłuższa kwestia...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pierwsze zdjęcie jest zjawiskowe i nie należy nic w nim zmieniać. Każda ingerencja kadrowania wyjdzie na szkodę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to teraz warto porozmawiać o wykadrowywaniu zdjęć. Odczuwam pewien niedosyt zdjęć z imprezy Woodstock w galerii Marka Zielińskiego. To była gigantyczna impreza. Proszę zatem o inne ujecie twarzy wspomnianej wokalistki przy ... Autor jak widzę jest fotoreporterem jak ja w tzw. głębokim terenie poczekam zatem cierpliwie aż może jednak spełni w wolnej chwili jedną z moich próśb. Życzę mu dalszych sukcesów i takiego rozmachu jak do tej pory i stawiam jednak nie najgorszą ocenę galerii.
Słowa skuteczność użył kiedyś aktor Jerzy Trela w mojej obecności na planie filmu "Pan Tadeusz", potem powtórzył na planie "Quo vadis" i paru innych w których grał a zawsze go spotykałem jak również ponad 10 lat temu na wystawie moich zdjęć z planów którą otwierał. Użył jeszcze słowa "dobry" i ... Taki sam jest pan Marek, polecam obejrzenie Jego poprzednich galerii..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chodzi o sprawę pierwszego zdjęcia, nie mam takich skojarzeń, jakie wystąpiły u Pana. Mamy zapewne odmienne doświadczenia. Musiał się Pan naoglądać tańców na rurze, że teraz się Panu mikrofon kojarzy z rurą. Czy tylko to zdjęcie wywołuje takie skojarzenia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Adamik, nie jestem redaktorem W24 i nie mam uprawnień, aby Pana poprawiać. Ale Pan i tak nie chce się poprawiać. Nie rozumie Pan reguł dziennikarstwa i zasad poprawności. Było już na W24 wielu takich autorów, których arty nie były zatwierdzane do publikacji do czasu osiągnięcia standardów publikacji prasowych. Wczytywałam się w burzliwe dyskusje na W24, więc wiem, że pojawił się uboczny problem po wprowadzeniu automatycznej publikacji. Pan jeszcze wówczas nie słyszał o W24, więc nie zna Pan wyników tych dyskusji. Byłam uprzejma przytoczyć jeden z takich wyników w zdaniu, które Pan zacytował poniżej. Nie jest to moje życzenie, ale reguła ogórna ustalona w serwisie po zmianach. Ma Pan szczęście, bo przed zmianami serwisu nie trafiłby Pan do Hyde Parku, tylko materiał prawdopodobnie zostałby zmoderowany lub usunięty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ZŁOTA księga cytatów superkomentarzy pod moim adresem których głośno w sieci ::

Katarzyna Bartkowska Wczoraj 14:22 +2 / 0 A co my tu mamy? Ja to mam szczęście, że co zajrzę na W24, to znajduję nowe kwiatki. Te akurat trafiły tam, gdzie ich miejsce. Pojęcia trzeba nie mieć o dziennikarstwie, żeby wklejać do relacji z publicznego wydarzenia zdjęcie, jak własna mamusia kładzie się na cmentarzu na grób!! Ale najciekawsze jest to jak pan Adamik krytykuje samego siebie w komentarzu poniżej, udając, że to galeria pana Szczepańskiego z Krakowa, który nagle zamienił się z panem Adamikiem i stał się znawcą Andrychowa, chodzi z Mamą pana Adamika na jego groby rodzinne. Przedni humor zeszytów szkolnych!

Czytaj wiecej: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poza tym mam pytanie - dlaczego ten mikrofon nie jest przystosowany do wzrostu wokalistki? Czy stoi na palcach?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.