Facebook Google+ Twitter

20. Przystanek Woodstock [zdjęcia]

W nocy z soboty na niedzielę zakończył się 20. Przystanek Woodstock. W tym roku do Kostrzynia nad Odrą przyjechało około 750 tys. ludzi.

1 z 10 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Na Woodstocku w 2014 koncerty odbywały się na trzech głównych scenach. Fot. Marek Wiśniewski
Na Woodstocku w 2014 koncerty odbywały się na trzech głównych scenach. Fot. Marek Wiśniewski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (38):

Sortuj komentarze:

Polski Woodstock to najlepsza impreza na jakiej byłem, w tym roku podszedłem inaczej do tematu, nie robiłem wcale koncertów. Jeśli chodzi o ujęcia i tzw. "kadry", to proszę sobie wyobrazić pchanie się w pogujący lub czasami bardzo stłoczony tłum z aparatem i dużą torbą, żeby zrobić zdjęcie z przodu. No czasami się po prostu nie da....:) A Woodstock w Polsce daje tysiącom ludziom możliwość poczucia przyjaźni, wolności... Spotkałem tam tysiące ludzi w tym roku i każdy był bardzo pozytywny, każdy chciał mieć zrobione zdjęcie i do każdej ekipy można było się bez problemu dołączyć i się świetnie bawić:) A czepianie się mikrofonu... eh... nie ma większych problemów na świecie? Dziękuję wszystkim za wsparcie:) I pozdrawiam:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tymczasem jak widzę Ewa Nowak to utalentowana publicystka W24 o szerokich horyzontach a mnie podobała się także Jej nowela o koniach http://ewanowak.com/wp-content/uploads/opowiadania/zakochac-sie.pdf
To dla mnie zaszczyt zabrać po raz pierwszy głos pod jej esejem! Z uwagi na bezensowna polemike z w/w komentatorami przeoczyłem wiele jej materiałow np. link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polski Woodstock jest bladym cieniem amerykańskiego, kalką. Cienie własnie i półcienie pokazał autor galerii. Bardzo trafnie i ładnie! Nie ma już o co kruszyć już kopii, choć każdy jednak nieco inaczej patrzy na zagadnienie, ma do tego prawo i tyle. Czekam niecierpliwie na kolejne galerie Pana Marka!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tematem galerii jest Woodstock , co nas obchodzi co pan lubi słuchać panie Wiesławie ?
Jeden woli chleb a drugi bułki . Dwudziestolatki nie będą słuchać babci Jurksztowicz :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kultowy Festiwal i mnie tam jeszcze nie było? Cóż nie przepadam za szarpidructwem, wole słuchać pianina w Antoninie...To co dla jednego jest kultowe, dla drugiego nie. Ale miło było zobaczyć jak ludzie się tłoczyli aby zobaczyć o posłuchać polsko chińską pianistkę w palmiarni Ogrodu Botanicznego w Krakowie w połowie czerwca, albo duetu Majewski Szczepańska w Cieszynie. Muzyka łagodzi obyczaje polecam słuchanie: https://www.youtube.com/watch?v=IWMZPoBTUw4

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyli jednak kiepsko fotografują? Po co się więc wymądrzają?

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i dlatego kiepsko fotografują bo się boją tej nieposkromionej komentatorki, ręce drżą, wczytuję się po nocach w ekrany laptopów. Jest, jest Ona Ona Ona choć 3 w nocy na zegarze. Tylko że chłopców jest jednak paru.
Próba kadrowania dała wynik następujący - nie można zdjęcia nr 1 kadrować kompozycja za bardzo się przechyla a szkoda tego światła reflektora. Faktycznie jednak ten mikrofon jest jak trąba słonia, przesłania pół ekranu, nic dziwnego że fotoreporter to podkreślił fotografując z profilu wokalistkę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Krzysztofie, coraz mniej rozumiem tych chłopców, którzy lubią grasować w cudzym ogrodzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chłopcy na wakacjach bawią się w detektywów, Pani Kasiu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

To Ona? Czyli gra z premedytacją! ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.