Facebook Google+ Twitter

21. Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie w Katowicach

W nadchodzący piątek tj. 27 marca br. rozpoczyna się 21. edycja Międzynarodowych Targów Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2015. Targi organizowane przez Centrum Targowe FairExpo potrwają do niedzieli 29 marca.

logotyp GLOBalnie 2015 Centrum Targowe FairExpo / Fot. Organizator Centrum Targowe FairExpoW nadchodzący piątek tj. dnia 27 marca br. w Katowicach rozpoczyna się 21. edycja Międzynarodowych Targów Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2015. Targi organizowane przez Centrum Targowe FairExpo potrwają do niedzieli 29 marca.

Swój udział w tym największym wydarzeniu turystycznym sezonu zgłosiło już ponad 260 wystawców z 20 krajów. Zaprezentowane zostaną oferty touroperatorów, biur podróży, regionów, uzdrowisk, ośrodków odnowy i rekreacji, usług transportowych i hotelarstwa, kierowane zarówno do indywidualnego, jak i zbiorowego klienta.

Krajem Partnerskim jest Słowacja. Stoiska narodowe oraz największe atrakcje turystyczne prezentować będą Słowacja, Tunezja, Węgry, Czechy, Maroko, Dominikana oraz Indonezja. W tym roku po raz pierwszy atrakcjami pochwali się włoski region Emilia Romagna. Obecne będą także liczne uzdrowiska i sanatoria. Wśród touroperatorów i biur podróży zobaczymy zwłaszcza te, najbardziej aktywne na rynku.

Organizacje branżowe reprezentowane będą przez Polską Izbę Turystyki, Śląską Organizację Turystyczną, Śląską Izbę Turystyki, Polską, Izbę Turystyki Młodzieżowej oraz inne regionalne i lokalne organizacje turystyczne.
3-dniowy program imprez towarzyszących obfitować będzie w liczne spotkania z podróżnikami m.in. Arkadym Pawłem Fiedlerem, Karolem Lewandowskim - Busem przez świat, Natalią Brożko.

W ramach pokazów artystycznych w pierwszym rzędzie, tradycyjnie Śląska Gala – w niej artyści Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny.
Przewidziano również inne, liczne imprezy towarzyszące i atrakcje dla zwiedzających.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.