Facebook Google+ Twitter

22 czerwca Carlos Santana otwiera wrota do gitarowego raju

Jedyny w Polsce koncert w ramach trasy "SANTANA GUITAR HEAVEN 2011" promującej najnowszy album "Guitar Heaven... The Greatest Guitar Classics Of All Times" - 22 czerwca na stadionie Legii w Warszawie

Carlos Santana / Fot. Andromeda-ART Group, mat. promocyjneCarlos Santana, muzyk-legenda, którego fenomenalna popularność rozpoczęła się od występu z grupą SANTANA podczas pamiętnego koncertu Woodstock w 1969 roku. Uznawany zasłużenie za jednego z twórców nurtu latynoskiego rocka i wirtuoza gitary, niezmiennie fascynuje i inspiruje kolejne pokolenia zarówno miłośników dobrej muzyki, jak i adeptów gry na gitarze. Sukces latynoskiego muzyka na amerykańskiej scenie muzycznej był w tamtym okresie zjawiskiem niezwykłym. Dość powiedzieć, że na całym świecie sprzedało się już ponad 90 milionów krążków z magicznym słowem SANTANA na okładce.

Afisz koncertu / Fot. Andromeda-ART Group, mat. promocyjneNie inaczej jest z najnowszym albumem "Guitar Heaven... The Greatest Guitar Classics Of All Times", promowanym podczas tegorocznej trasy, który w zaledwie 2 tygodnie osiągnął status platynowej płyty. Album to niezwykły, gdyż wraca do korzeni muzyki rockowej: Led Zeppelin, Cream, The Rolling Stones, Van Halen, The Beatles, Jim Hendrix, The Doors, T. Rex, Deep Purple, Def Leppard, AC/DC. Aby podołać takiemu wyzwaniu, potrzeba nie lada wyobraźni i odwagi, ale przede wszystkim dojrzałego talentu. Carlos Santana jest jednym z tych wybitnych muzyków, którzy potrafią bez trudu wznieść się ponad imitację, z lekkością przekazać własną interpretację i złożyć hołd klasykom rocka.

Carlos Santana to jednak nie tylko muzyk, ale też aktywnie działający, czuły na potrzeby innych dobroczyńca. Wraz z rodziną założył fundację charytatywną Milagro, niosącą pomoc potrzebującym dzieciom. Milagro znaczy "cud" - dzisiaj każdy z nas może uczestniczyć w tym cudzie, gdyż 3 zł z każdego sprzedanego biletu zostanie przekazane fundacji charytatywnej Milagro (www.milagrofoundation.org).

Informacje na temat biletów można znaleźć na stronie organizatora: www.aart.pl.

Informacje o biletach dla osób niepełnosprawnych dostępne pod nr tel. 22 374 76 76 lub bilety@aart.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Chcę tego PRS-a ze zdjęcia!! Za te markery na gryfie oddał bym obie nerki i wątrobę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

uwielbiam Santanę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.