Facebook Google+ Twitter

22. Finał WOŚP w Knurowie. Na ratunek - dla dzieci i seniorów!

Wczoraj dobra zabawa w pomaganie trwała na terenie całej Polski, w tym również w Knurowie. Wszystko po to, by jak najlepiej zagrać w ramach 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem: NA RATUNEK - dla dzieci i seniorów.

 / Fot. WOŚPCel szlachetny - Wolontariusze zbierali pieniądze, które zostaną przekazane na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

W Knurowie zaangażowanych było 30 Wolontariuszy, którzy kwestowali pomiędzy 8.00 a 17.00, w kilkuosobowych zespołach pod czujnym okiem osoby dorosłej, zapewniającej bezpieczeństwo. Zgodnie z ogólnopolskimi zasadami akcji, Wolontariusze posiadali imienny identyfikator ze zdjęciem oraz pieczątką WOŚP. Darczyńcy - w zamian za wrzucony "grosz" do puszki - otrzymywali albo serduszka, albo kalendarze.

Nad całością wydarzenia w Knurowie czuwał sztab główny, który znajdował się w filii biblioteki nr 2 przy al. Lipowej 12.

Natomiast od 14.30 w auli Miejskiego Gimnazjum nr 3 / Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 9 w Knurowie wystąpiły muzyczne zespoły, takie jak: Dark Wind, Bez Biletu, Razy Dwa, Bad Request, Łebski, Dziekon i Żaku, Cropla oraz zespoły działające przy tutejszym Centrum Kultury, tj. Marzenie, Studio Piosenki i Musicalu, Ygreki i Majoretki. W międzyczasie trwały warsztaty graffiti i Zumby. A na początku, przez pobliskie osiedle, hucznie przemaszerowała Orkiestra KWK Knurów.

Wieczorem, tradycyjne 'światełko do nieba' i wspierający dodatkowo fireshow zaprezentowany przez młodych ludzi.

[a]https://picasaweb.google.com/102275936990625778576/22FinaNARATUNEKWOSPKnurow12012014r?noredirect=1

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.