Facebook Google+ Twitter

22 lipca. Dzień bez premiera T. i prezesa K. Odpocznij od polityki!

Czy da się odpocząć od najczęściej pojawiających się w polskich mediach polityków? Spróbujemy! 22 lipca to dzień bez premiera T. i prezesa K. Ich nazwiska nie pojawią się w Wiadomościach24.pl ani razu.

Jarosław K. / Fot. PAPDonald T. / Fot. PAPDonald T. oraz Jarosław K. to politycy najczęściej pojawiający się w czytanych przez nas gazetach i na ekranach naszych telewizorów. Nękają nas w internecie oraz w radiu.

Spróbujmy odpocząć od nich przez chociaż jeden dzień. Niech piątek 22 lipca będzie Dniem bez premiera T. i prezesa K.! W Wiadomościach24.pl ich nazwiska nie pojawią się ani razu przez całą dobę.

Przyłączcie się do akcji - zamiast pełnego nazwiska stosujcie inicjały. Weźcie także udział w wydarzeniu na Facebooku. Udowodnijmy, że istnieje świat bez polityki.


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

k.j
 • k.j
 • 31.07.2011 20:33

Nie tylko KLICH już dawno powinieni odejśc z rządu (powinni zostać zdymisjonowani przez premiera,szkoda że broni NIEUDOLNYCH MINISTRÓW) - niech leczy Poligłupa-studenci dyskutują - czy premier myślał o PO i PSL ? mówiąc o KRYTYKU i EUNUCHU ? OSTATECZNE WYNIKI WYBORÓW : PIS - 47% , PO - 28% , SLD - 4,05% , PSL - 3,5 % , PNJ - 0,01% , nie pójdzie do wyborów 14% . Nikt tak bardzo nie ignoruje ludzi i tak BARDZO ZADŁUŻA POLAKÓW , jak ten (nie)rząd : PO , PSL - (Śniadek) . Byliśmy cały czas okłamywani , że jesteśmy ZIELONĄ WYSPĄ, a teraz okazało się ,że jesteśmy CZERWONĄ WYSPĄ . Rządy PO i PSL to STRACONY CZAS - tylko OBIECUJĄ ,ale NIC nie robią . Studenci mówią : rząd ,premier,ministrowie,posłowie PO i PSL zachowują się jak SPECJALISCI mętnej wody , niekompetencji , cynizmu , hipokryzji , bezczelnej walki politycznej - ciągłej NAPAŚĆI i opluwania J.KACZYŃSKIEGO oraz około 10 ml. jego zwolenników WYBORCÓW PIS-u , ciągłego obwiniania za WSZYSTKIE PORAŻKI J.KACZYŃSKIEGO i PIS -przypomina to definicję obłędu wg premiera Tuska? Czerwona kartka w WYBORACH dla (nie)rządu PO , PSL . Przyjdzie zapłacić premierowi za : skok na KASĘ przyszłych emerytów -OFE ,nie ujęcie tych pieniędzy w długu publicznym-oszukiwanie ludzi i obciążenie tym długiem całego społeczeństwa w PRZYSZŁOŚCI , stocznię ,za zadłużenie budzetu prawie WSZYSTKICH miast (obligacje,kredyty,... - nie ujęte w długu publicznym ) ,za tragedię Smoleńską , służbę zdrowia , koleje ,drożyznę , za brak walki z ubustwem i bezrobociem , ... , POWODZIE (brak odbudowy wałów,rowów melioracyjnych,...) , ... anarchię,totalitaryzm (Staniszkis)?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sylwek
 • Sylwek
 • 23.07.2011 10:29

@ Leszek Małkowski,A może J.Kaczyńskiego, który tworzy ze swojego brata bohatera.Który z prezydentów prócz pana sp.prezydenta profesora Lecha Kaczyńskiego miał na tyle autentycznej odwagi,nie medialnej by zorganizować ekspedycje wraz z czterema prezydentami,w obronie niepodległości Gruzji.Jestem pełen podziwu dla prezydenta Kaczyńskiego który nie kłaniał się kulom Rosyjskich najeźdźców. A kim byli ojciec i brat pana Adama Michnika i czyim jest spadkobiercą nie należy milczeć,zwłaszcza w internecie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Paweł Urbański. Których czerwonych ma Pan na myśli? Czy takich jak Kwaśniewski i Oleksy, czy Kaczyńskich, którzy zmałpowanymi od propagandzistów Bieruta metodami, dochodzili do władzy. A może J.Kaczyńskiego, który tworzy ze swojego brata bohatera, jak niegdyś robiono z Breżniewa, a wzorem Stalina, odstawił na boczny tor ludzi, którzy mogli zagrozić jego samowładztwu bo stali się zbyt popularni udanie prowadząc jego kampanię wyborczą. W końcu, ma Pan na myśli tych czerwonych, którzy sadzali do więzienia A. Michnika, czy tych, którzy teraz go lżą w internecie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roch
 • Roch
 • 22.07.2011 19:34

Związkowcy Solidarności pomyśleli o tym wcześniej,i spalili krzesełka symbolizujące czterystu sześćdziesięciu posłów 30.06.2011 r."Polityka wasza bieda nasza",bez pana premiera Donalda Tuska z pewnościom nie zapanuje anarchia,bo i tak niewiele robi,ale że bieda zajrzała ludziom w oczy.Właśnie oczy, pana Donalda,bo czy te oczy mogą kłamać,chyba nie.Chwileczkę ale od czego jest pasek na oczach, prawda jest taka skomplikowana,to i oczy mogą być zawualowane dla dobra wyborców. Drugiego prokuratorzy usiłują oskarżyć według zasady,dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie,a Platforma Obywatelska chętnie by go widziała z paskiem na oczach ,zresztą wielu aferzystów tez.

Komentarz został ukrytyrozwiń
GOL
 • GOL
 • 22.07.2011 18:01

TUSK ZAWSZE POWINIEN MIEC OPASKE NA TYCH WILCZYCH OCZACH I JESZCZE CZAPKE NA RUDEJ GLOWIE .BYLO BY MNIEJ WIDAC FALSZU.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 22.07.2011 15:56

Proponuje 23 lipca zrobić dniem bez w24 !
Wszyscy odpoczniemy, nie mniej niz dzisiaj! ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Warszawiak
 • Warszawiak
 • 22.07.2011 15:06

Do Paweł Urbański - może dla Pana nie ma. Większość normalnych ludzi na szczęście ma ją "gdzieś" że tak to konkretnie określę, a tym bardziej myślenie o "czerwonych co zdradzają"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja mam dni bez polityki , zamiast polityki wolę sobie obejrzeć program na Animal Planet .

Komentarz został ukrytyrozwiń
LINKe
 • LINKe
 • 22.07.2011 07:43

Wizerunki panów pokazane przy artykule niefortunne - zrobiono z nich przestępców.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 22.07.2011 06:28

wytrzymamy , wytrzymamy i nie ma nowych wiadomości a te co są wiszą po tygodniu Widać sezon ogórkowy w Wiadomościach 24 Dlaczego nowe tematy [ a jest ich mało we wszystkich działach ] nie są na czołówce.Na czołówkach tematy od tygodnia a tyle się dzieje. Ekshumacja Hessa to wiadomość na czołówkę ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.