Facebook Google+ Twitter

23. spotkanie z cyklu „Zmysły Sztuki”

Tomek Sikora – fotograf oraz Marek Majewski – poeta, bard.

 / Fot. Andrzej S. Grabowski17 października 2013 roku, w ramach 23. spotkania z cyklu „Zmysły Sztuki”, gośćmi Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie będą Tomek Sikora – fotograf oraz Marek Majewski – poeta, bard.

Porozmawiamy o sztuce i źródłach inspiracji, o potrzebie tworzenia i warsztacie twórczym, o kreatywności w fotografii, o poezji i zabawie słowem, o felietonach w formie fraszki, a także o graniu melodii nie tylko w duszy, ale i na scenie.

Zabytkowa rezydencja królewska w Wilanowie znana jest z wybitnych dzieł sztuki dawnej. Odkrywanie i objaśnianie tajemnicy ich powstania należy do programów Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Minioną twórczość możemy lepiej zrozumieć poznając także źródła inspiracji i motywację współczesnych artystów. Uczestnicy spotkań z cyklu „Zmysły Sztuki” dowiedzą się jak i gdzie poszukuje się inspiracji oraz jak wygląda warsztat twórczy. Spotkania, które odbywają się w swobodnej kawiarnianej atmosferze, są platformą swobodnego przepływu myśli pomiędzy artystami i publicznością. Są moderowane przez kuratora projektu, który również jest artystą.

Dyrektor Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie Paweł Jaskanis zaprasza na 17 października (czwartek) 2013r., na godz. 19:00, do Oficyny Kuchennej, na terenie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, ul. St. K. Potockiego 10/16.

Wszelkich dodatkowych informacji na temat spotkań udziela twórca, moderator i kurator projektu Andrzej S. Grabowski, email: agrabowski@muzeum-wilanow.pl.

Relacja z poprzednich spotkań na stronie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie w Przestrzeni Edukacyjnej: http://www.wilanow-palac.pl, na blogu: http://zmyslysztuki.blogspot.com oraz na stronie współorganizatora spotkań - Fundacji "andART": http://fundacjaandart.blogspot.com.

Spotkanie tylko dla widzów dorosłych. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.Przyjęcie zaproszenia na spotkanie z cyklu „Zmysły Sztuki” jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w celach promocyjnych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.