Facebook Google+ Twitter

24 czerwca. Dzień Przytulania 2011. Wybierz swojego kandydata do przytulenia

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-06-21 18:40

Masz kandydata do Dnia Przytulania 24 czerwca? Jeżeli tak i jest blisko Ciebie, uściśnij go w Polski Dzień Przytulania, czyli 24 czerwca,. Jeżeli nie, wybierz go razem z nami.Zwycięzca rankingu zostanie zaproszony na finałowy koncert do Gdańska. A w Warszawie nieograniczone przytulanie zaplanowano od godziny 17.

Ekipa „przytulaczy“ przejdzie następującą trasą: Nowy Park Fontann na Podzamczu, Plac Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, ul. Nowy Świat, Plac Trzech Krzyży, Pole Mokotowskie, Pub Lolek, Pub Zielona Gęś. Przyjdź i przytul się, jak na rasowego przytulacza przystało!

Przytul się 24 czerwca. Nowe święto - Dzień Przytulania

Twój szef Cię wkurza? Kierowca autobusu zamknął Ci drzwi przed nosem? Sprzedawczyni w warzywniaku znowu nie miała drobnych, żeby wydać resztę? Nie możesz już patrzeć na kolegów z pracy? Czy jest jedna recepta na pozbycie się uczucia złości wobec wyżej wymienionych? Tak. Po prostu musisz ich wszystkich...przytulić! :)

Nie zastanowiłeś się nigdy nad tym, że szef ma problemy ze swoim przełożonym, kierowca autobusu właśnie męczy się w dusznym pojeździe szóstą godzinę, pani z warzywniaka przed chwilą dyskutowała z klientką o złej jakości sprzedawanych przez nią ogórków, a koledzy z pracy mają po prostu dość Twojej skwaszonej miny? Polski Dzień Przytulania, obchodzony 24 czerwca to doskonała okazja, żeby przełamać lody i zaproponować im przyjacielski uścisk z tej okazji. Przytulanie zbliża, pomaga w rozładowaniu napięcia i powoduje szybki wzrost samopoczucia. Wypróbuj te metodę na swoich niedawnych wrogach i przekonaj się, jak łatwo jest się przytulać. Chcesz przytulić więcej osób - dołącz się do nas!

Strona Dnia Przytulania

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Irek Nowak
  • Irek Nowak
  • 24.06.2011 09:28

Dzisiaj przytulamy pod metrem centrum w Warszawie!

Bądź!
http://www.facebook.com/event.php?eid=169268653133071

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.