Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27093 miejsce

24 lipca. Dzień Otwarty na Stadionie Narodowym

Już w najbliższą niedzielę, będzie można obejrzeć Stadion Narodowy od środka, informuje na stronie internetowej stołeczny Urząd Miasta.

Przemysław Jahr, własność publiczna / Fot. Przemysław Jahr, własność publicznaOd godz. 10 do 18 zainteresowani będą mogli nie tylko wejść na płytę boiska, ale i porozmawiać z "najważniejszymi partnerami i przyjaciółmi Stadionu Narodowego w Warszawie, architektami, organizatorami imprez, przedstawicielami właściciela i władz miasta" - zapewnia Urząd na stronie internetowej.

Źródło: http://uefaeuro2012.um.warszawa.pl/galerie/budowa-stadionu-narodowego-w-warszawie / Fot. Urząd m.st. WarszawyNajważniejsze jednak, że będą mogli obserwować ostatnie prace modernizacyjne, w tym proces powstawania ruchomego zadaszenia budowli. Konstrukcja dachu w stylu parasola pozwoli organizować widowiska i rozgrywki piłkarskie bez względu na kaprysy pogody. Dodatkowo, ruchoma kopuła ma zapewnić lepszą akustykę wewnątrz obiektu. Zakończenie prac zapowiadane jest na koniec br.

Źródło: http://uefaeuro2012.um.warszawa.pl/galerie/budowa-stadionu-narodowego-w-warszawie / Fot. Urząd m.st. WarszawyPoziom zainteresowania przygotowaniami do finału UEFA EURO 2012 wśród mieszkańców Warszawy nie zmienił się znacząco w poprzednim roku, wynika z raportu Sekretariatu ds. EURO 2012. Na 1100 ankietowanych średnio połowa przyznaje, że na bieżąco śledzi wiadomości na temat europejskich mistrzostw w piłce nożnej. Co więcej, aż 73 proc. spośród przebadanej grupy jest zdania, że Warszawa zdąży dokończyć inwestycje do roku 2012. Jedynie 15 proc. respondentów ma odmienne zdanie. Pozostała część grupy ankietowanej (11 proc.) nie chciała wyrazić swojej opinii w tej kwestii.

 / Fot. Victor Vizu licencja Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0


Zobacz także: Kalendarium imprez na Stadionie Narodowym w Warszawie

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Oświecony
  • Oświecony
  • 21.07.2011 17:03

@Janusz Szachowski
Szanowny Panie tu nie chodzi o jubel tylko tak jak pisałem, przetestowanie schodów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Janusz Szachowski
  • Janusz Szachowski
  • 21.07.2011 14:55

Do czasu odbioru przedmiotu zamówienia przez zamawiającego, Stadion Narodowy, jak i każdy inny / i wrocławski 'szmaciak" również/ jest terenem budowy, za który, z mocy ustawy prawo budowlane, odpowiada kierownik budowy. Nie dość na tym - do podstawowych,ustawą określonych, obowiązków kierownika budowy należy m.in.podejmowanie niezbędnych działań uniemożliwiających wstęp na budowę osobom NIEUPOWAŻNIONYM. Zaś osoby upoważnione, pałętające się po terenie budowy, muszą być przeszkolone w zakresie przepisów BHP i być wyposażone w kaski ochronne i kamizelki ostrzegawcze. Jakim zatem prawem inwestor organizuje takie masowe juble na placu budowy? Dlaczego kierownik budowy na to przyzwala? Czyli znowu mamy do czynienia z instrumentalnym traktowaniem prawa - tylko że maluczkim za coś takiego się obrywa, zaś notabli wychwala pod niebiosy. A co na to organy ścigania?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oświecony
  • Oświecony
  • 21.07.2011 00:36

No tak trzeba przetestować spartolone schody czy się nie zawalą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.