Facebook Google+ Twitter

24 tys. zł, zebrane przez sztab Wiadomości24, jest na koncie WOŚP

Zebraliśmy dokładnie 24.273,57 zł. Zliczanie pieniędzy zebranych przez wolontariuszy sztabu Wiadomości24 podczas akcji "Stop powodziom" trochę trwało, ale dziś odebrałem już dowód wpłaty. Dziękuję wszystkim za wielkie serce. Zarówno wpłacającym, jak i wspaniałym wolontariuszom.

 / Fot. Dominik TomaszczukJako szef sztabu bardzo też dziękuję za pomoc pracownikom VIII oddziału banku PKO SA, gdzie pieniądze trafiły w poniedziałek 5 lipca. Przeliczyli raz jeszcze zawartość ciężkich kopert i wpłacili wszystko na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 / Fot. Tomasz KowalskiJak świadczą dowody wpłat, zebraliśmy dokładnie 24.273,57 zł. W złotówkach: 24.209,66 zł, do tego 5 funtów i 10 euro. W woreczku dostałem jeszcze bilon, którego nie da się wymienić (małe nominały z egzotycznych krajów bądź pieniądze wycofane z obiegu), szpilkę i sygnet w żółtym kolorze. Wraz z dokumentacją zbiórki wszystko to trafi do WOŚP.

Wielka Orkiestra pieniądze zebrane w całym kraju przeznaczy na zakup wyposażenia straży pożarnych, pomocnego przy usuwaniu skutków powodzi. Tym bardziej przypomnieć trzeba, że niebagatelną część (8,8 tys. zł) kwoty uzyskanej przez nasz sztab zebrali strażacy z Powiatowej Komendy Straży Pożarnej w Błoniu wraz z jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu warszawskiego-zachodniego.

Zobacz też:
Wiadomości24 kwestowały z WOŚP
Wiadomości24 pierwszym sztabem WOŚP w Warszawie!Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Wspaniale!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo, brawo!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

SUPER!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.