Facebook Google+ Twitter

25. Brygada Kawalerii Powietrznej na Górze Szybowcowej

25 Brygada Kawalerii Powietrznej trenowała na Górze Szybowcowej. Razem z nią szkoli się GOPR. Tatrzański Park Narodowy nie zgodził się na ich przyjazd.

1 z 11 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Od Poniedziałku 23/11/2009 cztery maszyny typu Sokół, MI-8 i MI-17 stacjonują na Górze Szybowcowej. Fot. Tomasz Augustyniak.
Od Poniedziałku 23/11/2009 cztery maszyny typu Sokół, MI-8 i MI-17 stacjonują na Górze Szybowcowej. Fot. Tomasz Augustyniak.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Edward, TPN ma własny śmigłowiec. Dlaczego ich nie wpuścili łatwo się domyślić, region, który żyje z turystyki raczej nie będzie chciał u siebie zabawy z śmigłowcami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

a tak ogólnie to Tatrzański Park Narodowy się nie zgodził czy tylko Nim zarządzający i dlaczego?,wątek b.ciekawy,ale nie rozwinięty przepraszam za krytykę artykułu za to pochwalę zdjęcia.-pozdrawiam-sliwa58

Komentarz został ukrytyrozwiń

za każdą interwencję na terenie Parku powinien zapłacić z własnej kieszeni ten który ich teraz nie wpóścił,a najśmiejsze by było gdyby sam potrzebował pomocy...,a swoją drogą co znaczy homo sapiens?(nie poprawiać ,żaden gatunek tak intensywnie nie pracuje nad zniszczeniem siebie i innych jak Ony sapiens).a swoją drogą ,ci którzy pchają się do Parku i łamią jego regulamin i zasady zdrowego rozsądku nie zasług€ją na pomoc i ratunek-jak tam misiu kogoś zje --to na zdrowie misiowi i smacznego.(pożar wypadek inny przypadek wyższej konieczności tak -głupota-nie),o zwykłej kulturze już nie wspomnę -sliwa58

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.11.2009 20:46

Bardzo fajnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fotki z przybycia 25BKP a nie manewrów jak ktoś napisał. Co niby miałoby na nich być poza helikopterami i wozem GOPR?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Foty 3+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.