Facebook Google+ Twitter

25 lat Samorządności w Przemyślu-dziś uroczysty piknik

Dziś o godzinie 15 z przemyskiego rynku wyruszy uroczysta parada samorządowców,zespołów artystycznych,organizacji Pozarządowych,dzieci i młodzieży z przemyskich szkół.

Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma oraz Samorządowcy zapraszają wszystkich mieszkańców oraz turystów na piknik z okazji 25-lecia Samorządności w Przemyślu / Fot. www.przemysl.plBarwny korowód przejdzie ulicami Kazimierza Wielkiego i Franciszkańską. Po powrocie rozpocznie się piknik, w trakcie którego liczne stowarzyszenia i fundacje zaprezentują swoją działaność. W programie przewidziano liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Podczas trwania pikniku przewidziano liczne atrakcje m.in występy zespołów artystycznych,dzieci i młodzieży szkolnej, mecz futbolu amerykańskiego,pokazy mody,prezentacje rękodzieła i kulinaria,warsztaty ikonograficzne. Całości imprezy umilą cyrkowcy i szczudlarze. Oficjalne obchody zaczęły się 29 maja wystawą "25 rocznica wyborów samorządowych 1990 w Ziemi Przemyskiej" oraz uroczystą sesją rady Miasta z udziałem radnych wszystkich kadencji w Zamku Kazimierzowskim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.