Facebook Google+ Twitter

26. edycja Rozwojowego Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron

Jak co roku, jesienną porą pobudzamy Trójmiasto dawką pozytywnej energii. Stawiamy wyzwanie jesiennej chandrze i szarości. Zapraszamy wszystkie panie dbające o samorozwój do słonecznej Gdyni!

Festiwal PROGRESSteron to dwa jesienne weekendy: 19-21 oraz 26-28 października 2012. / Fot. materiały prasoweFestiwal PROGRESSteron to dwa jesienne weekendy: 19-21 oraz 26-28 października 2012, podczas których odbędzie się około 60 różnorodnych warsztatów dedykowanych kobietom aktywnym, świadomie dbającym o rozwój osobisty. Wśród festiwalowych tematów m.in. coaching, empatyczna komunikacja, autoprezentacja z elementami savoir vivre, a także wiele zajęć związanych z rozwojem pasji i twórczości m.in. tworzenie naturalnych kosmetyków, malarstwo ekspresyjne. Podczas jesiennej edycji Festiwalu odbędzie się więcej zajęć wskazujących nowe możliwości rozwoju zawodowego jak np. wstęp do zarządzania projektami, czy kształtowanie relacji z mediami.

Festiwal PROGRESSteron to również wydarzenia towarzyszące - spotkania z wybitnymi specjalistami z dziedziny psychologii. 18 października, w czwartek, organizatorzy zapraszają na blok trzech spotkań eksperckich pt. "Komunikacja w biznesie - jak rozmawiać z ludźmi by odnosić sukcesy?". Spotkanie odbędzie się przy wsparciu merytorycznym partnera Festiwalu - Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Natomiast w sobotę, 20 września, w sopockim Instytucie Spraw Wszelakich odbędzie wykład prof. Hanny Brycz pt. "Człowiek - instrukcja obsługi", dotyczący tego w jaki sposób znajomość podstawowych praw psychologicznych może poprawić jakość naszego życia. Partnerem wydarzenia jest wydawnictwo Smak Słowa. Ogólnopolskim Organizatorem imprezy jest Dojrzewalnia Róż. Organizator lokalny: Centrum EKSPRESJA. Partner Ogólnopolski Festiwalu: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej.

Daty Festiwalu: 19-21 oraz 26-28 października

Miejsce: Szkoła Językowa Bell, Gdynia, ul. Abrahama 37

Więcej informacji: http://www.dojrzewalnia.pl/progressteron/trojmiasto/o_festiwalu.html

Program: http://www.dojrzewalnia.pl/oferta/progressteron-26/gdansk/?oferta/progressteron-26/gdansk/program.html

Kontakt: trojmiasto@dojrzwalnia.pl

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

W czasie trwania Festivalu PROGRESSteron w niedzielę w Hamburgu odbyło się powitanie Kobiety Amerykańskiej: Jennifer LOPEZ, zobacz proszę mój artykuł na ten temat i skomentuj :)) Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niezwykle nabrzmiały w świetne pomysły program zajęć! Pozdrawiam serdecznie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.