Facebook Google+ Twitter

26 kwietnia w Warszawie odbedzie się targowisko sztuki

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-04-20 09:07

Targowisko Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie odbędzie się już 26 kwietnia! Miłośnicy sztuki przygotujcie portfele i transport na sobotni dzień!

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie zaprasza na kolejne Targowisko Sztuki - 26 kwietnia od godz. 10 do 18. Na dziedzińcu uczelni oraz w Pałacu Czapskich przy ul. Krakowskie Przedmieście 5 studenci będą prezentowali swoje dzieła: obrazy, biżuterię, rysunki, grafiki i inne rzeczy użytkowe oryginalne i niepowtarzalne.

Targowisko to szansa dla studentów do pokazania się, a dla kupujących do kontaktu z artystą i nabycia dzieła po atrakcyjnej cenie. W imprezie będą brali udział studenci wszystkich wydziałów ASP: malarstwa, rzeźby, grafiki, scenografii, wzornictwa przemysłowego...

Kupując dzieło od artysty wspomagasz jego twórczość, nie płacisz za prowizję jaką pobierają galerie sztuki, możesz bezpośrednio spotkać się z twórcą, dotknąć dzieła, obejrzeć. Jeśli szukasz czegoś konkretnego i nie znajdziesz, możesz też złożyć zamówienie u wybranego artysty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.