Facebook Google+ Twitter

26 kwietnia Woda dla słoni, książka Sary Gruen trafi do księgarń

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-04-20 11:51

Zapraszamy na najbardziej spektakularne widowisko na ziemi. Poznajcie historię o miłości, która jest luksusem, na który tylko nieliczni mogą sobie pozwolić i dla której warto czasami zaryzykować.

 / Fot. REBISNa podstawie tej bestsellerowej powieści powstał film, w którym zagrały gwiazdy światowego kina Reese Witherspoon, Robert Pattinson i Christopher Waltz.

Polska premiera - już 6 maja - wielkie wydarzenie filmowe.

Numer 1 listy bestsellerów „New York Timesa”!
Ponad 2 lata na listach bestsellerów!
5 mln sprzedanych egzemplarzy na całym świecie!
Prawa do wydania
sprzedane do 42 krajów!

Porywająca opowieść o niezwykłej miłości i wielkiej przygodzie, która na zawsze odmieniła życie wszystkich bohaterów. Jacob Jankowski to żywiołowy student weterynarii, jego świat przewartościowuje wiadomość o śmierci rodziców. Pod wpływem impulsu rzuca studia i przyłącza się do wędrownego cyrku, który staje się dla niego zarówno zbawieniem, jak i piekłem na ziemi. Z determinacją próbuje odnaleźć się w tym pełnym skrajnych emocji świecie, sytuację komplikuje jednak uczucie do pięknej Marleny, żony charyzmatycznego tresera Augusta. Woda dla słoni to mądra, wzruszająca i zabawna powieść, barwni bohaterowie i porywająca narracja wciągają bez reszty.

Sara Gruen, z pochodzenia Kanadyjka, jest autorką bestsellerowych powieści Riding Lessons, Flying Changes, Woda dla słoni oraz Ape House, za które otrzymała wiele prestiżowych nagród.

Dom Wydawniczy REBIS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.