Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14174 miejsce

26 marca Arkus P wystąpi w klubie Forty Kleparz

6 marca, po raz czwarty już, ognisty przekaz popłynie i przeniknie wasze dusze, zmiażdży mózgi i doprowadzi kolana do obłędu, tym razem spod sterów jego majestatu Arkus P, znanego z takich imprez jak Mayday, Nature One czy Soundtropolis.

Introduction

Polska, południe kraju, Kraków - to właśnie stamtąd dobiegają mroczne, ciężkie dźwięki, spowijające swą mocą coraz to dalsze zakątki kraju, wydobywając swych wiernych i kierując ich w stronę Fortu Kleparz. 26 marca, po raz czwarty już, ognisty przekaz popłynie i przeniknie wasze dusze, zmiażdży mózgi i doprowadzi kolana do obłędu tym razem z pod sterów jego majestatu Arkus P, znanego z takich imprez jak Mayday, Nature One, Soundtropolis oraz wiele innych.


Nazwa : Arkus P , Electronic Festival
Kiedy: 26.03.2011
Bilety : przedsprzedaż 20 zł, w dniu imprezy 25 zł
Start : 20:00
Koniec : 07:00
Gdzie: Klub Forty Kleparz
ul. Kamienna 2 - 4
Krakw
Muzyka: House, Techno Minimal, Acid, Hardtechno, Schranz
Rezerwacja : hellboypl@myspace.com


Line upMainstage

Arkus P
Tomash Gee
Lukash Andego
Marks
Hellboy
Arthur Crag
Oxide
Turi


Secondstage


Kuba Sojka
Nexy
Pi
Freejay
Shemy Vee
Drzazga
Novicki
Piter Biter
Orianne


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Biografia Arkus P :

Mieszkający w Dortmundzie , Peter Schmidt interesował się muzyką już od wczesnego dzieciństwa. Jego ojciec zapisał go na lekcje gry na pianinie i dzięki temu grał na kilku wydarzeniach szkolnych. Jednak roku 1990, po jego emigracji do Niemiec zachodnich , Arkus P musiał przerwać kursy. Po koncercie Depeche Mode, dowiedział się więcej o muzyce elektronicznej. Na domowym komputerze oraz pożyczonych ze szkoły syntezatorach wyprodukował swoje pierwsze utwory. W 1995 roku zainspirowany muzyką w niemieckich klubach, zaczął kupować coraz więcej płyt.
"ludzie powinni traktować moją muzykę jako odbicie moich uczuć. W moich utworach usłyszeć możecie przeniesienie moich złych i dobrych doświadczeń, te dobre pozostają jednak najczęściej tłem. Nie szanuję ludzi którzy chcą żyć według ustalonych reguł. Chcę wyrazić negację tychże ogólnie obowiązujących zasad swoją muzyką. Muzyka otwiera nowe drogi prowadzące do agresji ...ale i do szczęścia."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.