Facebook Google+ Twitter

27 września: Koncert charytatywny dla Dominika, Warszawa

Na horyzoncie kolejna okazja, aby pokazać, że los osób potrzebujących nie jest nam obcy. Pomocy potrzebuje Dominik. Zapraszamy 27 września 2013 do Warszawy, gdzie odbędzie się koncert charytatywny.

Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju koncert charytatywny na rzecz Dominika! Już 27 września od godz. 18:30 / Fot. Fot. Plakat promocyjny koncertu

Już w najbliższy piątek, 27 września 2013 o godz. 18.30 odbędzie się specjalny koncert charytatywny na rzecz 14to letniego Dominika, który od urodzenia choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Dominik jest dzieckiem radosnym, ale cały czas potrzebuje rehabilitacji i opieki. Na specjalnie zorganizowanym koncercie wystąpią wokaliści, ale także zespoły. Na scenie w Klubie w najbliższy piątek będzie można m.in zobaczyć: Anetę Figiel, Rafała Brzozowskiego, ENEJ, Red Lips, Artura Chamskiego, Łukasza Choronia. Bilety cały czas są w sprzedaży, można nabyć je w cenach: przedsprzedaż: 30 zł oraz w dniu koncertu w cenie 35 zł. Cała zebrana kwota, którą uda się zebrać podczas imprezy, zostanie przekazana na subkonto Dominika. („Fundacja Słoneczko“). Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli. Wystarczy chcieć… Każdy może pomóc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie i lepsze życie walecznego Dominika!

Każdy może pomóc!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.