Facebook Google+ Twitter

29 sierpnia Andrea Bocelli wystąpi w Warszawie

29 sierpnia na Stadionie Gwardii wystąpi wspaniały tenor - Andrea Bocelli.

Andrea Bocelli / Fot. PAPBocelli rozpocznie swój występ o 20.30 na Stadionie Gwardii w Warszawie. Artysta zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty „Incanto”. Nie zabraknie także jego wielkich przebojów. Towarzyszyć mu będzie chór i znana na całym świecie orkiestra Synfonia Varsovia. Na specjalne życzenie artysty zaśpiewa z nim znakomita polska sopranistka Aleksandra Kurzak, która na występy zapraszają prestiżowe opery, m.in. Metropolitan Opera w Nowym Jorku, czy Royal Opera House Covent Garden w Londynie.

- Zarówno ze strony mediów jak i fanów jest duże zainteresowanie koncertem. W tym roku odwiedzi Polskę zdecydowanie więcej wielkich światowych gwiazd niż w latach poprzednich. Cieszymy się, że wśród nich pojawi się Andrea Bocelli. Bilety na koncert są ciągle dostępne w sprzedaży, jednak jeżeli komuś zależy na biletach VIP powinien się pospieszyć, ponieważ zostało ich już bardzo niewiele - mówi Agata Łoszewska, jedna z organizatorek koncertu.

Tego wieczoru Stadion Gwardii przemieni się w nietypową operę. Zainstalowany zostanie specjalny system nagłośnienia, pozwalający na jak najwierniejsze oddanie barwy głosu artysty, bez zniekształceń oraz ogromne telebimy, dzięki którym z każdego miejsca stadionu będzie dobry widok. Przewidzianych jest 10 tys. miejsc siedzących i drugie tyle stojących. Koncert odbędzie się pod gołym niebem. Tego niezwykłego wydarzenia nie można przegapić.

- Przygotowanie Stadionu Gwardii na wizytę tenora potrwa aż 5 dni i weźmie w nim udział ponad sto osób. Sprzęt niezbędny do montażu ogromnej sceny o powierzchni 320m2 przywiezie aż 12 TIR-ów. Do jej postawienia technicy użyją kilkunastometrowych dźwigów. Na wysokich wieżach zawisną wielkie reflektory i lasery, a trzy ogromne telebimy rozstawione zostaną tak, aby każdy mógł dokładnie widzieć, co dzieje się na scenie - dodaje Agata Łoszewska.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jak wybudują drugą linię metra to niej napiszę. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A najistotniejsze to to że Pani trafia w wydarzenia atrakcyjne i ważne dla stolicy. No, przydało by się cośkolwiek o Pani Prezydent Warszawy napisać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.08.2009 20:57

Wydaje mi się, że nie ma Jego piosenki której bym nie posiadał w swojej płytotece, a na koncercie będę - cenna informacja :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.