Facebook Google+ Twitter

2 lata więzienia i regularne przepustki? Chada wyśmiał pismaków

Tomasz Chada, który od wczoraj jest poszukiwany listem gończym przez stołeczną policję napisał na swoim profilu na facebooku, żeby nie wierzyć w to, co piszą wszyscy „dziennikarze”.

 / Fot. Komenda Stołeczna Policji„Nie wierzcie w takie bzdury na litość Boską!!! Jakie 2 lata, pytam? (38 miesięcy) Jakie "regularne przepustki"? Z pozdrowieniami dla wszystkich, którzy znają życie. Pomyślności.” – napisał.

Raper miał wyjść z więzienia dopiero w 2015 roku po odbycie całej kary za pobicie i napad. Wszystko wskazywało na to, że jeden z najzdolniejszych polskich hip-hopowców zostanie zwolniony przed terminem, ale tak się nie stało.

W bardzo dobrym tonie wypowiadają się o nim wszyscy jego fani, którzy życzą mu na pomyślności i szczęścia. Nie ma się jednak co temu dziwić, bo w środowisku raperów niechęć do policji jest na porządku dziennym.

Ciekawi to, że człowiek, któremu ostało kilka miesięcy odsiadki i który mógłby chodzić wolno, jako obywatel Rzeczypospolitej, decyduje się na taki ruch. Nie należy zapominać, że Chada ma również podpisany kontrakt z Trec Nutrition, który pewnie zostanie zerwany.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.