Facebook Google+ Twitter

2. Łódzki Festiwal Kabaretowy. Jakie kabarety zobaczymy na scenie?

W sobotę 3 grudnia o godz. 17 w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się "2. Łódzki Festiwal Kabaretowy". Wystąpią Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Pod Wyrwigroszem oraz Formacja Chatelet. Wieczór poprowadzi Piotr Bałtroczyk.

Plakat Festiwalu / Fot. mat. organizatora3 grudnia w 4-godzinnym widowisku zaprezentuje się ścisła czołówka kabaretowa w Polsce: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Pod Wyrwigroszem oraz Formacja Chatelet.

Kabaret Moralnego Niepokoju

Początki kabaretu sięgają 1993 roku, jednak za oficjalną datę jego powstania uznają rok 1996. Spotkali się w Warszawie, ale pochodzą z całej wschodniej Polski. Jak sami mówią "ponieważ nazwa kabaretu zobowiązuje, duża część naszej twórczości odnosi się do aktualnej rzeczywistości społeczno-obyczajowej, choć nieobca jest nam także poetyka absurdu." Tylko w Łodzi wystąpią w zupełnie nowych, premierowych skeczach! Prócz premierowych niespodzianek kabaret zaprezentuje najlepsze skecze z nowego programu Galaktikos.

Kabaret Ani Mru-Mru

Kabaret ten powstał we wrześniu 1999. Wesołe trio w składzie Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek ma swoje stałe miejsce na kabaretowej polskiej scenie. Każdy ich skecz bawi do łez. Mają swój własny, niepowtarzalny styl. Ich najnowszy program, którego premiera miała miejsce 22 kwietnia 2010 r., to "Czerń i biel".

Czytaj więcej -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

lordbyte
  • lordbyte
  • 05.12.2011 11:27

kilka gorzkich słów!. Byłem w ubiegłym roku na tym samym festiwalu i podobało mi się na tyle, że na 2 festiwal również się wybrałem. O ile ubiegłoroczy występ mnie zachęcił o tyle tegoroczny sprawił, że w przyszłym roku nie zamierzam się wybrać. W pierwszej części ciała na całej linii dał dźwiękowiec - był pogłos taki, że nie można było zrozumieć słów wypowiadanych przez artystów - masakra. Kabarety odświeżały stare skecze (chociaż w zapowiedziach deklarowano zupełnie nowe programy) - największym obciachem było powtórzenie skeczy, które widziałem w tym samym miejscu w ubiegłym roku - żenada! Reasumując - Nie polecam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.