Facebook Google+ Twitter

2 połówki jabłka za 1 zdrowy uśmiech

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-12-03 15:54

Świąteczna akcja charytatywna KSW Squad dla podopiecznych Uniwerysteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu.

Już po raz kolejny agencja marketingowa My Land organizuje świąteczną akcję charytatywną. W tym roku partnerem akcji 2 połówki jabłka za 1 zdrowy uśmiech jest również KSW Squad- marka własna My Land, która proponuje linię odzieżową inspirowaną sportami walki KSW. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na podopiecznych Uniwerysteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu, w którym leczone są dzieci z ciężkimi oparzeniami.

Co należy zrobić? Wystarczy zakupić świąteczny Pakiet 2 połówki jabłka, który dostępny jest sklepie internetowym www.kswshop.com. Dodatkowo pakiety będą do kupienia w Strefie Fana w Starej Zajezdni przy ul. Wawrzyńca 12 oraz na stoiskach KSW Shop podczas Gali KSW 29 Reload, która odbędzie się 6 grudnia w Krakowie w Kraków Arena.

Oprócz wsparcia finansowego, również 5 grudnia o godzinie 17 przedstawiciele KSW m.in. Mariusz Pudzianowki, Tomasz Drwal, Martin Lewandowski i Iwona Lewandowska osobiście wręczą świąteczne prezenty podopiecznym szpitala.

,,Leczenie najmłodszych pacjentów wymaga ogromnej ilości czasu jak również pracy wykwalifikowanych specjalistów. Dopełnieniem sukcesu jest zapewnienie pacjentom odpowiednich warunków, w których codzienny ból i trud wkładany w rekonwalescencję może w jakimś stopniu zostać wynagrodzony przyjazną atmosferą i sprzyjającym wnętrzem. Dlatego zależy nam, by szczególnie w okresie świątecznym, sprawić ogromną radość najmłodszym i choć na chwilę odwrócić Ich uwagę od cierpienia. Uśmiech na twarzy dziecka przy towarzyszącym na co dzień bólu jest na wagę złota.'' - mówią Iwona i Martin Lewandowscy z My Land pomysłodawcy akcji.

Problem oparzeń każdego roku dotyczy 2% dorosłych i dzieci. Z tych 2% poparzeniom ulega 80% dzieci, szczególnie do 4 roku życia. Proces rekonwalescencji trwa kilka, a nawet kilkanaście lat. Aby zwiększyć świadomość zagrożeń poparzeniami jakie niesie za sobą okres świąteczny, podczas którego mamy do czynienia z palącymi się świeczkami, gotującą się wodą czy gorącymi potrawami, organizatorzy rozdadzą 17 000 ulotek z Dekalogiem pierwszej pomocy w wypadku oparzeń wszystkim uczestnikom Gali KSW 29 Reload.

I tym razem inicjatywa My Land spotkała się z ogromną przychylnością Szpitala:

,,Już po raz kolejny My Land wraz z partnerami angażuje sie w niesienie pomocy podopiecznymUniwerysteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu. Za każdym razem to przedsięwzięcie obejmuje swoim zasięgiem większą ilość osób. Cieszę się, że oprócz wsparcia finansowego i produktowego, organizatorzy akcji chcą edukować nasze społeczeństwo, choćby poprzez dystrybucję Dekalogu pierwszej pomocy w wypadku oparzeń. Proaktywne dotarcie z Dekalogiem do 17 000 osób może uratować zdrowie i zapewnić normalne życie wielu dzieciom. To bardzo cenne.'' - powiedział dr Jan Skirpan, chirurg z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu.

Akcja trwa od 25 listopada do 31 grudnia.

Pomysłodawcami, organizatorami oraz sponsorami akcji są właściciele My Land Iwona Lewandowska i Martin Lewandowski (również współwłaściciel KSW).

W akcję zaangażowali się również Biuro Poselskie Iwony Guzowskiej, DSF Serwis Profesjonalny, Plus Lider technologii LTE.


(MARIKA MASIULANIEC)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.