Facebook Google+ Twitter

2. Rodzinny Festiwal Chaplina odbędzie się w październiku na Bródnie

Październik będzie należał jesienią na Bródnie do Charliego Chaplina. To jedyny taki festiwal w Polsce poświęcony postaci Wiecznego Trampa, którego 125 rocznicę urodzin obchodzimy właśnie w tym roku.

 / Fot. Paweł SkyCelem Festiwalu organizowanego w dniach 21 X - 26 X 2014 r. w ramach projektu „Bródno kocha kino” realizowanego przez warszawskie kino Świt jest zainteresowanie sztuką filmową najmłodszych mieszkańców Warszawy poprzez przybliżenie im postaci Charliego Chaplina oraz umożliwienie rodzinnego oglądania filmów. W czasie przeglądu dojdzie w sumie do kilkunastu pokazów.

Organizatorzy zadbali, aby wydarzenie miało bardzo szeroki zasięg i było dostępne dla jak najszerszej liczby osób, dlatego też osoby przychodzące na film choćby z jednym dzieckiem zapłacą za bilet tylko 5 zł. Dzieci wejdą bezpłatnie.
Festiwal Chaplina wedle intencji organizatorów ma przyczynić się do zapoznania się jak największej liczby młodych widzów z postacią nieśmiertelnego Trampa w meloniku, który wszystkie swe niełatwe życiowe perypetie znosił z uśmiechem i nieustającą pogodą ducha.

Szczegóły na stronie festiwalu: http://www.dkswit.com.pl/festiwal-chaplina.htm

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.