Facebook Google+ Twitter

300 złotych dla dwóch Autorów

Podwójną nagrodę tygodnia - 300 złotych, w tym tygodniu rozdzielimy równo, pomiędzy Grzegorza Franki i Mateusza Cieślickiego.

 / Fot. screenGrzegorz jest z nami od niedawna, bo raptem od zeszłego wtorku. Pisze jednak interesujące materiały. Szczególnie dwa z nich zwróciły naszą uwagę i je chcielibyśmy nagrodzić. Oto one: Z Chorzowa do Warszawy w przedsionku toalety, W Katowicach powstanie warsztat naprawy wózków inwalidzkich.

Z przyjemnością nagradzamy także materiał Mateusza Cieślickiego, w którym nasz Autor opisał nieuczciwe sztuczki sprzedawców węgla.

Obu panom gratulujemy! Przypominamy, że aby otrzymać od nas przelew należy uzupełnić swój profil o wszelkie dane niezbędne do wykonania przelewu.

Pragniemy także zwrócić uwagę wszystkich czytelników na dwa inne materiały. Łukasz Mic i Piotr Andrzejak wykonali świetną robotę. Łukasz napisał o oblężeniu jakie przeżywają krakowskie zakłady wuklanizacyjne od środy. Piotr zaś uczestniczył w wyjątkowej lekcji, którą poprowadził inny z naszych Autorów - Krzysztof Ostanówko.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

kto to?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szczere gratulacje!!:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i oczywiście szczególne pozdrowienia i podziękowania dla Adama i Jego Małżonki:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdecznie dziękuję za wyróżnienie, którego absolutnie się nie spodziewałem. Ze względu na mój krótki staż tutaj (a raczej jego brak) traktuję nagrodę jako motywację do dalszego pisania. Nie ukrywam, że jest mi bardzo miło. Pozdrawiam Całą Wielką Redakcję i Szanownych Czytelników:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja się zastrzelę! W zeszłym tygodniu pomagałem Grzegorzowi zarejestrować się na naszej stronie link a dziś ON już w gronie wyróżnionych. Jak już zostanie Naczelnym, niech łaskawie pamięta o mnie. Mogę za NIM nosić teczkę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

:):):):)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.