Facebook Google+ Twitter

300 złotych nagrody za najlepsze teksty. Zobacz, kto wygrał!

Dziś poniedziałek, czas więc na ogłoszenie laureatów nagrody tygodnia za najlepszy materiał informacyjny. W tym tygodniu postanowiliśmy nagrodzić dwoje Autorów - Łukasza Brzezickiego i Sylwię Wojtowicz.

Strajk w Jarosławiu / Fot. Sylwia WojtowiczŁukasz Brzezicki informował na bieżąco o wypadku polskiego autokaru w Niemczech. Łukasz nie poprzestał na wrzuceniu informacji o samej tragedii. Przez wiele godzin aktualizował swe materiały, dodając coraz to nowe szczegóły. Dzięki niemu to właśnie w W24.pl tysiące internautów mogło na bieżąco śledzić przebieg akcji ratunkowej, dowiedzieć się o przyczynach tragedii i jej następstwach. Łukaszowi gratulujemy błyskawicznej reakcji.

Sylwia Wojtowicz napisała o tym, co bardzo ważne dla dla lokalnej społeczności Jarosławia. O tym, co jest podstawą bytu tysięcy tamtejszych rodzin. Pracownicy Wojskowych Zakładów Remontowo-Budowlanych w tym mieście, w obronie miejsc pracy zablokowali drogę krajową nr 4. Sylwia była na miejscu i opisała protest, ilustrując tekst własnymi zdjęciami i nadsyłając materiał w dniu opisywanych wydarzeń.

 / Fot. Krzysztof DąbrowskiŁukaszowi i Sylwii serdecznie gratulujemy dziennikarskiego instynktu. Wśród materiałów nadesłanych w minionym tygodniu nie brakowało, oczywiście, innych, godnych wyróżnienia. Ich Autorom składamy wielkie podziękowania i mamy nadzieję, że lista pretendentów do nagrody tygodnia zawsze będzie tak długa. Doceniamy zwłaszcza:

Ewę Krzysiak - Warszawa. Przechodniu - kask i maskę włóż. (Dzięki temu materiałowi, gdy znajdziemy się na warszawskiej pętli Żerań FSO, zapali nam się ostrzegawcza lampka w głowie. Tak trzymać!)

Marka Jabłońskiego - Zerwijmy łańcuchy. Happening w Lublinie. (Autor zwraca swoim materiałem naszą uwagę na ciągle łamane prawa zwierząt.)

Daniela Siwaka - Łódź. Miał być hotel jest festiwal tandety w centrum miasta. (Daniel jak zwykle okazał się niezawodny w opisywaniu łódzkich absurdów.)

Katarzynę Głuszak - Praca biurowa - praca łóżkowa? (Idąc na rozmowę kwalifikacyjną, oczekujemy od przyszłych pracodawców profesjonalości i fachowości, tymczasem często spotykamy się z bezczelnością i dwuznacznymi propozycjami. Ważne, żeby nie bać się o tym mówić głośno. Brawa dla Katarzyny!)

Krzysztofa Gnata - Żużel. Już dziś Tomasz Gollob może zostać mistrzem świata. (Autor z pasją opisuje wydarzenia sportowe.)

Zbigniewa Jelinka - Świętoszów. Czarna Dywizja wyrusza do Afganistanu. (Miejmy nadzieję, że to jedna z ostatnich jednostek wysyłanych do Afganistanu.)

Natalię Skoczylas - Celebracja grzesznych przyjemności. Unsound 2010 w Krakowie. (Natalia tradycyjnie raczy nas świetnym materiałem na temat kolejnego już festiwalu).

Marcina Łobodowskiego - Google Street View w Polsce. Prywatność czy funkcjonalność. (Temat wzbudzający ostatnio wiele kontrowersji. Brawa dla Marcina za własne śledztwo w tej sprawie).

Jarosława Jakubczaka - Dwie osoby poszkodowane w pożarze bloku we Wrocławiu. (Jarek nie pierwszy raz pokazał swój reporterski profesjonalizm).

Pawła Majchrzaka - Szczecin. Napad na bank w centrum miasta - inscenizacja. (Paweł jak zawsze był tam, gdzie coś się dzieje. Świetnie!)

Patryka Ciechanowskiego-Mirka - Marsze we Wrocławiu. (Patryku, miło znów Cię widzieć na łamach W24).

Tomasza Piekarskiego - Warszawa. Msza obok Pałacu Prezydenckiego. (Temat krzyża przez długi czas rozpalał wiele sporów. Dzięki za trzymanie ręki na pulsie!)

Krzysztofa Kalkowskiego - Starogard Gdański. Ewakuacja szkoły po rozpyleniu gazu przez ucznia. (Krzysztof jak rasowy dziennikarz opisał ważne wydarzenie. Super!)

Piotra Andrzejaka - Sieradz. Dwie osoby ranne w wypadku. (Polecamy również inne materiały Piotra)

Piotra Maya - Poznań. Wypadek na ulicy Księcia Mieszka I. Dwie osoby nie żyją. (Polecamy też nowe teksty Piotra o motocyklach!)

Barbarę Romer-Kukulską - W Szwajcarii rządzą kobiety. (Barbara Romer-Kukulska jak zawsze jest świetnie zorientowana w tym, co się dzieje w Szwajcarii).

Ryszarda Jana Zagórskiego - Po co komu kanalizacja w Kiełbach. (Jeśli ktoś ma wątpliwości, że kanalizacja wsi jest potrzebna, niech przeczyta ten materiał)

Łukasza Mica - Kraków. Dzień bez samochodu. (Kto jeszcze nie widział, niech obejrzy cykl Łukasza i Weroniki o niezwykłych samochodach).

Ireneusza Mosiczuka - Jaki Wrocław? Miasto okiem mieszkańców. (Sprawdźcie co mieszkańcy Wrocławia chcieliby zmienić w swoim mieście).

Krzysztofa Ostanówko - Łódzki Uniwersytet Dziecięcy po raz szósty. (Pomysł chwycił! Brawo!).

Dawida Serafina - Katowice. Dzieci będą uczyć się kryminalistyki. (Dawid opisuje nietypowe zajęcia na nietypowym uniwersytecie).

Dorotę Korzeb - Remont przejść podziemnych w Warszawie Włochach i Ursusie. (Dorota podpowiada, jak łatwiej poruszać się po remontowanych dzielnicach).

Kamila Zielińskiego - Lublin. Będzie mniej prywatnych autobusów. (Z materiału Kamila mieszkańcy Lublina dowiedzą się jak zmienił się rozkład jazdy autobusów w ich mieście).

Piotra Skrzypka - Poznań. Uroczyste otwarcie pierwszej areny Euro2010. (Zobaczcie jak wygląda nowy stadion).

Prosimy też, by zerknąć na ten tekst. Sporo wyjaśnia: Regulamin nagrody tygodnia

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (41):

Sortuj komentarze:

Najlepszy może być tylko jeden..Potem są lepsi i dobrzy i oby takich przybywało.Gratuluję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja też dziękuję za docenienie mojego artykułu. Jest dla mnie bardzo ważne, zwłaszcza po tej przykrej sytuacji. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

300PLN obecnych to duża suma dzisiaj; -ja miałem tylko 90,- zł w latach 70-tych za recenzję filmu w miesięczniku "Agora". Zyczę dalszych wspaniałych sukcesów Młodym! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

chciałbym pocieszyć wszystkich niedopieszczonych i niedocenionych - w przyszłym tygodniu z dużym prawdopodobieństwem nagroda tygodnia też przypadnie komuś innemu 8-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

O!!! i mnie trafiło się wyróżnienie !
Znalazłam się wśród bardzo dobrego grona autorów. Dziękuję! i wszystkim życzę dobrych tekstów!
PS. Podziękowanie to jest moim 4 tys. komentarzem. (z loginu)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zawsze cieszy, jak redakcja doceni naszą pracę :)
Serdecznie gratuluję nagrodzonym i wyróżnionym DO.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla nagrodzonych :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dziękuję za wyróżnienie.
Muszę powiedzieć, że to jest dla mnie największym sukcesem.
Raz udało mi się zdobyć nagrodę tygodnia i te 137 zł na "rękę" nie dało mi tyle satysfakcji co przeczytanie, że mój materiał jest polecany w mailingu wieczornym lub w tekście informacyjnym o wyróżnionych materiałach. Wyróżnienie pokazuje, że to co się robi, komuś się spodobało i za to dziękuję.
Proszę nie kłóćcie się o te 137 złociszy.

Ciekawe czy Wy byście potrafili obiektywnie wybrać z kilkudziesięciu/kilkuset tekstów wybrać ten jeden.
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje!:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.