Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1810 miejsce

30 kilo plasteliny. Czesław Śpiewa Pop alternatywny

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego albumu Czesław Śpiewa zatytułowanego "Pop". Płyta ukaże się 12 kwietnia, zaś wśród gości, którzy na niej zaśpiewali znaleźli się Gaba Kulka, Katarzyna Nosowska oraz Nergal.

 / Fot. Okładka płytyTak o współpracy z artystami występującymi na płycie opowiada sam Czesław Mozil:
To było niesamowite zaprosić do współpracy takich wspaniałych ludzi. „Caravan” to jest utwór Gaby, czuła go od początku. Nergal bardzo mnie zainspirował, w "Dziewczyna z branży" nadał całej historii patosu. Odsłuchałem "Ceasia & Ruben" stojąc w warszawskim korku. Popłakałem się ze wzruszenia. Ten utwór nagrałem z Kasią Nosowską. Jestem mega szczęśliwy, że Kasia, Gaba i Nergal zaśpiewali na POP. To jest zaszczyt".

POP to teatr współczesnej Polski, w którym sztuka i kicz występują na jednej scenie. Piosenki opowiadają o Polsce, miłości, nadziei i o ich braku. Album nagrywany był w łódzkim Toya Studios. Podczas nagrań, Czesławowi towarzyszyło 11 przyjaciół, instrumentalistów z Danii. Ilustracje do POP wykonała Monika Kuczyniecka. 30 kilo plasteliny zostało uwiecznione przez Andrzeja i Macieja Grabowskich. POP to drugi album Czesława. Pierwszym singlem promującym jest piosenka "W sam raz".

Płyta Czesław Śpiewa „Pop” ukaże się na rynku 12 kwietnia dzięki firmie Mystic Production.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.