Facebook Google+ Twitter

30 osób zatruło się na koloniach w Białce

Do silnego zatrucia pokarmowego doszło na koloniach organizowanych przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej. Dzieci oraz opiekunowie zatruli się podczas wypoczynku w miejscowości Białka (powiat parczewski).

Dzieci oraz ich opiekunowie, przebywający na koloniach niedaleko jeziora Białego w powiecie parczewskim, zostali przyjęci do pobliskich szpitali z objawami ciężkiego zatrucia. Poszkodowanych jest około 30 osób, jak donosi Radio Lublin.

Sanepid zamknął stołówkę oraz cały węzeł żywieniowy w trybie natychmiastowym oraz pobrał próbki żywności do badań. Ich wyniki będą znane w ciągu kilku dni.
Osoby, które pozostały na koloniach mają zapewnione wyżywienie, jak informuje rzecznik prasowy wojewody lubelskiego, Kamil Smerdel. Stan pacjentów jest coraz lepszy i stale ulega poprawie.Znajdź nas na Google+
[iframe width="600" height="180"]http://www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FWiadomosci24&width=600&height=180&colorscheme=light&show_faces=true&border_color&stream=false&header=false&appId=257541850952439" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:600px; height:180px;" allowTransparency="true"[/iframe

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

UUU, niedawno tam byłem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.