Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11954 miejsce

30 seconds to Mars zagrają dwa koncerty w Łodzi!

Rockowy 30 seconds to Mars wyruszył w trasę koncertową Closer To The Edge po Europie. Na mapie miejsc znalazła się także Polska, gdzie chłopaki zagrają 7 i 8 listopada w łódzkiej Atlas Arenie. Na 8 listopada bilety zostały już wyprzedane!

Bilety na koncert Marsiaków w Łodzi / Fot. Martyna BrudzeńskaMarsiaki w Europie są bardzo lubiani, dlatego nie dziwi nas fakt, że w niektórych krajach (oprócz Polski, taka sytuacja miała miejsce także we Francji) bilety zostały już wyprzedane, a do koncertu pozostały jeszcze dwa tygodnie. 30 seconds to Mars ze swoim charyzmatycznym wokalistą Jaredem Leto zapewne nie zawiodą polskiej publiczności. Jeżeli będzie tak, jak w tym teledysku (patrz niżej), to możemy być pewni, że Łódź na długo zapamięta ten występ. W tym miejscu należy też wspomnieć, że Jared jest także aktorem (jego znakomite role w „Requiem dla snu” czy ostatnim „Mr. Nobody”), więc swoje umiejętności aktorskie na pewno wykorzysta przed kilkutysięczną publicznością."Szok! Coś niesamowitego, jaka energia. A te tłumy… aż ciarki przechodzą jak się na to patrz" - taka była reakcja mojej koleżanki, gdy pokazałam jej powyższe wideo. Faktycznie. Oglądając "Closer to the edge" mamy wrażenie, jakbyśmy znaleźli się w środku tego ogromnego tłumu, a usta same otwierają się, by wykrzyczeć słowa piosenki. Jeżeli ktoś oczywiście je zna, bo jeśli nie zna, a na koncert się wybiera, to ma jeszcze czas, żeby przestudiować całą dyskografię zespołu i pokazać, że Polacy też potrafią śpiewać w innym niż ojczysty, języku.

Dwa tygodnie do koncertu


Dwa terminy pojawienia się Marsiaków na scenie: 7 i 8 listopada. Jedno miejsce: Atlas Arena w Łodzi. Trójka energetyzujących chłopaków: bracia Shannon i Jared Leto oraz Tomo Miličević. A wszystko po to, by przeżyć coś cudownego, zasmakować dobrej, rockowej, zagranicznej muzyki. Fani, spieszcie się, jeśli chcecie pojawić się na koncercie. Na 8 listopada (wtorek) biletów już nie ma, ale na koncert poniedziałkowy zostało jeszcze kilka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.