Facebook Google+ Twitter

31 lipca (godz. 10.00-19.00) - Letnia Strefa SWPS w Warszawie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-07-20 15:30

Warsztaty dla dzieciaków, młodzieży, rodziców, babć i dziadków, kąciki poradnicze i występy artystyczne to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej dla warszawiaków. Letnia Strefa SWPS już w sobotę 31 lipca w siedzibie uczelni na Pradze Południe.

Najmłodsi będą przeprowadzać doświadczenia, trochę starsi debatować o relacjach w związku, a ich rodzice, babcie i dziadkowie dyskutować o nawiązywaniu dobrej komunikacji z dzieckiem i budowaniu sympatii w relacjach międzyludzkich. Dla wszystkich bez względu na wiek zaplanowano warsztat z jogi śmiechu. Od godz. 12.00 do 14.30 w siedzibie SWPS odbędzie się w sumie 5 warsztatów. Natomiast między 14.30 a 18.00 na dziedzińcu uczelni będą się odbywać zabawy dla dzieci, pokazy sztuk walki i gry podwórkowe. Przygotowano także kącik doradcy zawodowego z Centrum Pracy i Kariery SWPS oraz zajęcia i konkursy dla rodziców, które poprowadzą przedstawiciele pierwszej w Polsce szkoły dla przyszłych ojców – SuperTaty.

– Przez cały rok organizujemy wydarzenia otwarte dla studentów oraz warszawiaków – mówi Małgorzata Mechanisz-Irach z działu marketingu SWPS. – Program Letniej Strefy jest poświęcony przede wszystkim tym tematom, które cieszą się ich największym zainteresowaniem. Dlatego np. dla młodzieży zaplanowaliśmy warsztat o tym, jak kochać, aby nie zwariować, czyli zajęcia poświęcone roli pierwszych związków i ich znaczeniu w dorosłym życiu. Ponadto do współpracy zaprosiliśmy aktorów z Teatru Kamienica oraz tancerzy z Egurolla Dance Studio, z którymi jesteśmy w trakcie negocjacji – uzupełnia.

Letnia Strefa SWPS odbędzie się w sobotę, 31 lipca (godz. 10.00-19.00). Impreza ma charakter otwarty. Dojazd: przystanek Praga Płd.-Ratusz, autobusy: 125, 135 i tramwaje: 3, 8, 26, 28. Dokładny program na: www.swps.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.