Facebook Google+ Twitter

31 marca 2013 - Majowie przesunęli termin końca świata [wideo]

"Ojciec Słońce będzie się znajdował wtedy w ukryciu przez 60-70 godzin. To będzie ten moment, w którym powinniśmy wejść w nowy czas, okres Piątego Słońca" powiedział Don Alejandro Cirilo

Fragment ilustracji z książki "Mityczne stwory" / Fot. Ewa Naukowicz-Wójcik"Ojciec Słońce będzie się znajdował wtedy w ukryciu przez 60-70 godzin. To będzie ten moment, w którym powinniśmy wejść w nowy czas, okres Piątego Słońca" - powiedział, jak donosi serwis niewiarygodne.pl, Don Alejandro, który nie pozostawia wątpliwości, że wielkie zmiany, które ludzie spodziewali się dostrzec 21 grudnia 2012 r., mogą nastąpić dopiero 31 marca 2013 r.!

Co ciekawe, Don Alejandro Cirilo Prezydent Narodowej Rady Starszyzny Majów Gwatemali, który jest zdania, że wielki przełom dopiero przed nami, od samego początku polemizował z upowszechnianymi przez jego pobratymców wizjami przesilenia, które miało nastąpić 21 grudnia ubiegłego roku.

Czy jednak możliwe jest, by Majowie, (nie pomniejszając ich zasług w dziedzinie architektury, medycyny, astronomii, architektury czy matematyki) mieli możliwość przewidywania nadchodzących zdarzeń?
Zdaniem Alfonso Arellano Hernandeza, naukowca z Narodowego Uniwersytetu Meksykańskiego i znawcy kultury Majów - Majowie wierzyli, iż możliwość określania przyszłych wydarzeń jest możliwa dzięki postrzeganiu czasu jako serii kosmicznych cyklów i zdarzeń. Ich regularność i powtarzalność sprawiała, że Majowie uznali, iż pewne epizody mogą nawracać.
Z kolei Aztekowie, często myleni z Majami, także mieli swój kalendarz, według którego już żyjemy w czasach Piątego Słońca - epoce wielkich trzęsień ziemi i niepokojów. W azteckiej wizji świat był wcześniej czterokrotnie niszczony, a potem odbudowywany od podstaw.

Zdaniem Majów, którzy sugerują, że wielki przełom nastąpi 31 marca, wcale nie musi oznaczać dosłownego "końca świata". Tego dnia może zacząć się wielka transformacja, czas odnowy i nastać może nowy początek.
Czyżby jego zapowiedzią, a zarazem początkiem końca, był złowieszczy piorun, który pojawił się nad Bazyliką Św. Piotra w Rzymie, w dniu w którym obecny Papież Benedykt XVI ogłosił swoją rezygnację ?

Zamieszczony poniżej film odnosi się do ostatnich wydarzeń w Watykanie w kontekście przepowiedni Św Malachiasza.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Najbardziej dziwi, że jeszcze ten temat jest na topie... jest nadziej, że nastaje koniec świata dla głupot.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.