Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26477 miejsce

31 stycznia to Międzynarodowy Dzień Przytulania. Przytul kogoś!

Pomimo tego, że pogoda zmusza nas do zakładania kolejnych warstw grubych ubrań, dzisiaj możemy dostać odrobinę dodatkowego ciepła od drugiego człowieka. 31 stycznia to Międzynarodowy Dzień Przytulania.

To w końcu kiedy ten dzień przytulania. Nie w czerwcu?

Obchody "letniej wersji" Międzynarodowego Dnia Przytulania w Polsce / Fot. Marcin Obara/PolskapresseDarmowe przytulanie może być rozdawane codziennie. Przykładem na rosnąca popularność bezinteresownych uścisków jest ruch Free Hugs Campaign (oficjalna strona Free Hugs Campaign), który swoją działalność rozpoczął w 2004 roku. Każda ich akcja jest prowadzona w jakimś miejscu publicznym. W czasie jej trwania wszyscy nieznajomi mają okazję otrzymania darmowego uścisku. Pierwszy organizator takiej akcji zaznaczył, że nie ma ona na celu zawierania nowych znajomości czy flirtowania. Kampania jest przykładem bezinteresownych aktów życzliwości, altruistycznych zachowań wykonanych tylko w celu uszczęśliwienia innych osób.
W Polsce Dzień Przytulania jest obchodzony również 24 czerwca, jednak ze względu na panującą na zewnątrz temperaturę, dzisiejsze rozdawanie darmowych uścisków jest chyba bardziej przydatne. Na pewno większość ludzi byłaby zdziwiona nagłym przytuleniem, więc uściski są dziś rozdawane raczej znajomym. Tym niemniej nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby przytulić kogokolwiek. Dzisiaj mamy do tego pretekst i odpowiednie wytłumaczenie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.