Facebook Google+ Twitter

33 powody, które musicie przeczytać

33 powody, dla których związki partnerskie par jednopłciowych (z obowiązkową opcją adopcji) to ZŁO!

1. Jeśli zalegalizujemy związki partnerskie zmieni to podstawy społeczeństwa! Nie możemy adaptować nowych norm społecznych - tak jak nie przystosowaliśmy się do używania samochodów, akceptowania rozwodów i adopcji dzieci

2. Geje i lesbijki są wytworem nowoczesnych liberalnych sił, które chcą zniszczyć tradycję katolicką. Homoseksualności nie było za czasów średniowiecza czy renesansu i nie występuje niezależnie od długości i szerokości geograficznej.

3. Homoseksualność prowadzi do upadku cywilizacji. Wystarczy zobaczyć co stało się z Grekami I Rzymianami, którzy pozwalali na takie rzeczy!

4. Mamy wystarczająco dużo par różnopłciowych, które chcą adoptować dzieci. Wszyscy wiemy, że legalizując związki partnerskie zaostrzymy apetyt osobom homoseksualnym – będą chciały zaraz adoptować dzieci, a na to nie możemy pozwolić! Sierociniec jest lepszy niż dwie mamusie!

5. Koserwatyści są specjalistami od posiadania rodzin. Najlepszymi przykładami są: Jarosław Kaczyński, Ziobro, Marcinkiewicz i im podobni.

6. Związek partnerski zagraża małżeństwu, które jest religijną instytucją uświęconą przez Boga. Dlatego ateiści nie biorą ślubów, a katolicy nie biorą rozwodów.

7. Związki partnerskie dla par jednopłciowych zagrażają małżeństwom par różnopłciowych – będą dla nich stanowić konkurencję!

8. Związki partnerskie = adopcja. A wiemy, że dzieci nie mogą sobie dać rady, jeśli w ich życiu nie ma zdrowego modelu matki i ojca, którzy opiekują się nim. Dlatego nie pozwalamy mieć dzieci samotnym rodzicom (a już adopcja przez samotnych rodziców – broń Boże!) i dlatego dzieci nie mają też wszystkie patologiczne rodziny.

9. W teokracji, takiej jak w Polsce, brak wsparcia związków partnerskich przez religię powoduje, że nie zostaną one wprowadzone. Mamy jedną, obowiązującą religię katolicką i księża decydują o tym jakie prawa powinny zostać wprowadzone, a jakie nie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 03.07.2010 01:07

Tekst mówi sam za siebie - daje do myślenia. Jednak obawiam się, że osób o konserwatywnych poglądach to nie przekona.

Komentarz został ukrytyrozwiń

myślę, że ironia zawarta w tekście mówi sama za siebie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.02.2010 12:21

Brakuje mi pod podanymi powodami jakiegoś komentarza Autorki, czy zgadza się z powyższym czy też nie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.