Facebook Google+ Twitter

33-letnia Polka ofiarą gwałtu w Indiach. Podróżowała z małą córeczką

33-letnia Polka została zgwałcona 2 stycznia w pobliżu autostrady Mathura-Delhi. Kobieta podróżowała po Indiach z 2,5-letnią córeczką. Jak podaje Times of India, czekającą na taksówkę Polkę, wciągnął do samochodu nieznany dotąd mężczyzna.

 / Fot. PAP/EPATimes of India, który dotarł do zeznań kobiety, złożonych na policji 3 stycznia, podaje, że kobieta 2 stycznia czekała wraz z córką na taksówkę do New Delhi. Nagle tuż przed nimi miał się zatrzymać duży biały samochód, którego kierowca, gdy dowiedział się, że kobieta kieruje się do stolicy, siłą wciągnął kobietę z dzieckiem do samochodu.

W samochodzie kobieta została odurzona jakimś środkiem, rozpylonym przez kierowcę. Straciła przytomność i obudziła się dopiero na stacji kolejowej Nizammudin na południu Delhi. Przy niej była córka. Polka zorientowała się, że została zgwałcona. Nie pamięta jednak żadnych szczegółów zdarzenia. Nie potrafi też przypomnieć sobie numerów rejestracyjnych samochodu.

Po zdarzeniu, kobieta poprosiła o pomoc przechodniów, którzy skierowali ją na komisariat policji w dzielnicy Paharganj. Polka została przesłuchana i skierowana na badania. Policja prowadzi śledztwo w sprawie uprowadzenia, zastosowania przymusu i gwałtu.

Jak podaje TVN24, Polka pochodzi z Warszawy, ale od trzech lat mieszkała w Mathurze, gdzie wstąpiła do wspólnoty religijnej. Zajmowała się eksportem odzieży.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Równie dobrze mogłaby nocą spacerować po podejrzanych dzielnicach Nowego Jorku lub Kapsztadu... U nas też byłoby dramatycznie. Dobrze, że córce nic się nie stało. A przy okazji - gdzie tata dziewczynki?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko ci co nie robią nic nie błądzą . ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.