Facebook Google+ Twitter

365 dni dookoła świata z Nelą Małą Reporterką!

"Przygodnik 2016/2017 365 dni dookoła świata z Nelą" pojawi się w sprzedaży już od 20 lipca 2016 roku!

„Przygodnik 2016/ 2017. 365 dni dookoła świata z Nelą” / Fot. Burda MediaKiedy przypada Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk? Czy nosorożce potrafią pływać? Jaki kształt ma Tanzania? Dlaczego zebry mają paski? Świat jest taki ciekawy! Żeby codziennie go poznawać niezbędny jest kalendarz, tylko nie taki zwykły. Potrzebny jest Przygodnik!

„Przygodnik 2016/ 2017. 365 dni dookoła świata z Nelą” to druga edycja kalendarza szkolnego stworzonego z myślą o uczniach szkół podstawowych oraz gimnazjów. Dzięki szkolnemu organizerowi, dzieci nie tylko pamiętają o najważniejszych świętach i wydarzeniach w ciągu roku, ale także poznają interesujące zjawiska przyrodniczo- kulturalne z całego świata.
Każdy miesiąc w Przygodniku dotyczy innego kraju. We wrześniu będzie to Tanzania, w grudniu Włochy, a w kwietniu razem z Nelą czytelnicy udadzą się do Egiptu. Uczniowie poznają nie tylko najważniejsze informacje o danym regionie, ale również charakterystyczne dla niego ciekawostki.

Nela jako mała gospodyni, oprowadza czytelnika po zakątkach kalendarza, zadaje dużo pytań i zachęca do interakcji. Dzieci rozwijają swoją wyobraźnie dzięki różnym zdaniom, jakie stawia przed nimi Nela. Wspólnie przygotowują rysunki, wymyślają historie z podróży oraz opisują, co ciekawego zdarzyło się w ostatnim tygodniu. Dodatkowo, dzięki zamieszczonym na końcu kalendarza naklejkom, najmłodsi mogą oznaczać w kalendarzu ważne dla nich daty, takie jak urodziny czy imieniny członków rodziny i przyjaciół.

Z pomocą kalendarza „Przygodnik 2016/ 2017. 365 dni dookoła świata z Nelą”, dzieci uczą się nie tylko planowania swoich obowiązków oraz czasu wolnego, ale również poznają świat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.