104877 miejsce

36. Bieg Piastów rozpoczęty!

2 marca 2012 roku, rozpoczął się 36. Bieg Piastów w Jakuszycach. Atmosfera była wspaniała, a zawodnicy zadowoleni z organizacji całej imprezy.

Dzisiejszy bieg narciarski na dystansie 10 km CT (stylem klasycznym), o godz. 11 rozpoczął kolejną edycję Biegu Piastów. Wystartowali policjanci oraz księgowi, kobiety i mężczyźni. Wśród zawodników było wielu obcokrajowców, którzy specjalnie przyjechali na Polanę Jakuszycką, aby sprawdzić swoje umiejętności na jednej z najpiękniejszych tras do uprawiania biegu narciarskiego.

Oto najlepsi zawodnicy na dystansie 10km CT:

- wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Simona Jirickova z Czech z wynikiem 37 minut i 29 sekund,
- wśród mężczyzn pierwsze miejsce zajął z wynikiem Benjamin Seifert z Niemiec 27 minut 24 sekundy,
- wśród policjantów pierwsze miejsce zajął Stanisław Zawół ze Szklarskiej Poręby z wynikiem 40 minut 2 sekundy,
- wśród księgowych pierwsze miejsce zajął Dariusz Bala z Legnicy z wynikiem 1 godzina 2 min.

Jutro kolejne, pełne napięcia i emocji biegi, które rozpoczną się o godzinie 9.00 (50CT) oraz o godzinie 13.15 (26CT).

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Stowarzyszenia Biegu Piastów: www.bieg-piastow.pl

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.