Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20815 miejsce

3 Aukcja Sztuki Współczesnej w Katowicach

W piątek 24 października 2014r. w Sky Barze Qubus Hotelu w Katowicach o godz. 19.00 odbędzie się 3. Aukcja Sztuki Współczesnej.

Już po raz trzeci Dom Aukcyjny DNA organizuje aukcję w tym mieście. Jest to najlepszym dowód, że młoda polska sztuka znalazła w Katowicach swoich odbiorców i kolekcjonerów.
Podczas 3 Aukcji Sztuki Współczesnej kolekcjonerzy i miłośnicy sztuki będą mogli zapoznać się z szerokim przekrojem najnowszych trendów w sztuce. W aukcji wezmą udział prace, Grzegorza Klimka, Waldemara Borowskiego, Katarzyny Rutkowskiej, Violi Tycz i wielu innych artystów, którzy zdobyli już uznanie w polskim środowisku artystycznym.

Wydarzenie odbędzie się w Sky Barze Qubus Hotelu, dzięki czemu, oprócz pięknych dzieł sztuki, goście będą mieli okazję podziwiać niesamowity widok nocnych Katowic z wysokości 27 piętra. Aukcja ma charakter otwarty, więc dołączyć się do świetnej kulturalnej zabawy może każdy.

Udział w aukcji zapewni wszystkim koneserom piękna wspaniały wieczór, pełny magii sztuki i doprawiony szczyptą emocji podczas licytacji wymarzonego dzieła. Dom Aukcyjny DNA oferuje do wyboru prace różniące się tematami, techniką i stylem, więc każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. Piękne dzieło z pewnością będzie cieszyć oko, uczyni wyjątkowe wnętrze z naszego domu lub biura, a także może stać się dobrą inwestycją.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.