Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19209 miejsce

3 lipca 2011 - Wielka Gala Derby na Służewcu!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-06-30 12:51

Ze względu na rangę i prestiż gonitwy, jak również z powodu odświętnej oprawy i niecodziennej atmosfery wydarzenia, dzień rozgrywania wyścigu nazwany został GALĄ DERBY. Dzień zdominują wyścigi konne na najwyższym poziomie...

Ze względu na rangę i prestiż gonitwy, jak również z powodu odświętnej oprawy i niecodziennej atmosfery wydarzenia, dzień rozgrywania wyścigu nazwany został GALĄ DERBY. Dzień zdominują wyścigi konne na najwyższym poziomie. GALA zostanie otwarta na padoku w niedzielę 3 lipca o godzinie 13.30. Zacznie się od pokazu koni startujących w pierwszej imiennej gonitwie tego dnia – Nagrodzie 1. Dywizji Kawalerii Wojska Polskiego. Między godziną 14.00 a 18.30 rozegranych zostanie 8 gonitw.

Najważniejsze nagrody dnia to Derby - gonitwa o Puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego, Prezesa Totalizatora Sportowego oraz Fryderyka Jurjewicza.

Przebieg wyścigów będzie można śledzić na bieżąco również na dużym (40 m2) telebimie.

A czego jeszcze można spodziewać się po GALI DERBY 2011?

W przerwach między poszczególnymi wyścigami warto będzie skorzystać z towarzyszących GALI dodatkowych atrakcji. W tym roku zaplanowano ich na tyle dużo, że konieczne było wydzielenie oddzielnej strefy rozrywki. Większość animacji będzie ulokowana między Trybuną II i III w strefie B.

GALA poprowadzona będzie w angielskim stylu. Gości witać będą hostessy oraz piękne amazonki na koniach w strojach historycznych. Nie powinny również dziwić animacje rodem z Wysp Brytyjskich. Krykiet, golf, piłka nożna, polowania, Formuła 1 na torze Silverstone ...

W cenie całodniowego biletu wstępu na Tor Służewiec (5 zł) dostępne będą 4 stanowiska do mini golfa i symulator pola golfowego, boisko do gry w krykieta, bramka piłkarska do szlifowania celności strzałów karnych, „suchy” symulator surfingu i trzy symulatory F1. Na odważnych czekać będzie ścianka wspinaczkowa oraz warsztaty na Poweriser!

Dla wszystkich gości otwarte będą kramiki sprzedające
kapelusze, biżuterię, zabawki, kosmetyki. Nie zabraknie także stoisk z napojami, grillem, pachnącą kawą oraz sushi.

Dzieci wyzwolą swój nadmiar energii między innymi na 8 metrowej dmuchanej zjeżdżalni, na pneumatycznym boisku futbolowym oraz będą mogły spróbować sił w bungee run (bieg z przypiętą do pleców elastyczną liną). Najmłodsi będą mogli również wcielić się w polujących na kaczki myśliwych. Zafascynowane wyścigami dzieci będą mogły spróbować swoich sił na grzbiecie kucyka. Dzięki fotościance każdy będzie mógł wczuć się w rolę dżokeja i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Ponadto otwarty będzie kącik rysunków, nauki angielskiego, malowania buzi. Tradycyjnie również czekać będzie darmowa wata cukrowa i karykaturzysta. Podczas gier i zabaw nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie wyszkolona obsługa.

Proszę pamiętać, że kapelusze to najbardziej charakterystyczny znak rozpoznawczy tego dnia sezonu wyścigowego. Atrakcją dnia dla Pań będzie słynny konkurs kapeluszy. Nagrody ufundowały m.in. Klinika Vertebralia oraz Avon Cosmetics. Obie firmy przygotowały dodatkowe atrakcje w trakcie GALI. Będzie można skorzystać z bezpłatnych masaży i porad kosmetycznych.

Tegoroczna GALA DERBY zapowiada się wyjątkowo ciekawie.

Serdecznie zapraszamy!
Najłatwiej na Tor Służewiec dotrzeć samochodem (wjazd od ul. Puławskiej). Można również dojechać tramwajami linii 4 i 10 oraz kursującym w dni wyścigowe na trasie metro Wilanowska – Tor Służewiec autobusem linii 300. Bilety w cenie 5 zł będą do nabycia na miejscu w kasach. W tym dniu wejście do strefy A tylko dla osób posiadających identyfikatory i zaproszenia. Istnieje również możliwość wykupienia miejsca z cateringiem w Trybunie Honorowej - ilość miejsc ograniczona.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.