Facebook Google+ Twitter

40. jubileuszowy Góralski Karnawał w Bukowinie Tatrzańskiej

Grupa Kolędnicza "Śmignianie" po raz kolejny uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie Grup Kolędniczych, który odbył się w dniach 9-11 lutego 2012 r. Grupa ze Śmigna została dostrzeżona przez jury konkursowe i ostatecznie zajęła 3. miejsce.

1 z 47 Następne zdjęcie
Zdjęcie: fot. Tomasz Łakoma /fotom/
fot. Tomasz Łakoma /fotom/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

elka
  • elka
  • 21.02.2012 06:20

Brawo!! - wreście ciekawa konwencja napisaniawiadomosci na temat tego co dzieje sie w Lisiej Górze - dużo zdjęć dobrej jakości , a mało tekstu , liczę że autor postara się również wprzyszłości, a Jego teksty staną sie prawdziwą alternatywa dla Głosu LG - gazety jednego autora. JUz dawno wyjechałam z Lisiej Góry, tym bardziej cieszy mnbie ten artykuł - galeria.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Góral
  • Góral
  • 20.02.2012 13:15

Józef Komarewicz Dzisiaj 13:08 ,to była moja mała podpucha .Z taka sprzączka i czarne nosili również żołnierze , którzy służyli w jednostkach lotniczych.Jednak było by wskazane dla tego munduru dać pas w kolorze brązowym( to był kolor powszechny przy pasach wujkowych , a z taka klamra zawodowych), i nie było by złych skojarzeń .Hej!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Edziu, chyba nie ma pasa zomowskiego, to jest normalny pas milicyjny, z dobrej skóry. Kiedyś, jak byłem młodym człowiekiem, to otrzymałem taki pas od syna milicjanta. Nosiłem kilka lat ten pas, bo był zrobiony z dobrej skóry. Lepsze były pasy wojskowe, i sprzączki do nich kajnerowe. Taką sprzączką i pasem było się czym chlubić wśród "hippies". Oj, nosiło się kiedyś długie włosy i "dzwony", które w Tarnowie najlepiej szył kumplom Stasio Słomka. Oj, nosiło się takie pasy z kajnerową sprzączką. A jak trzeba było, to ściągało się taki pas i owijało wokół pięści...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli idzie o link to jest największy w Polsce portal społecznościowy. I każdy internauta wie, co to są link jeśli idzie o znajdywanie strony tej, to już bardziej skomplikowany problem. Najlepiej wpisać "link w wyszukiwarkę google.pl. Jeśli idzie o stronę internetową Lisiej Góry, trudno mi powiedzieć dlaczego takich faktów nie ma na stronie. Wszystko zależy jednak od redaktorów takiej strony i ich wiedzy na temat dziennikarstwa oraz Internetu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
niskopienny
  • niskopienny
  • 20.02.2012 11:03

A dlaczego na naszej stronie gminnej nie ma tego materiału ?? Nie każdy znajduje ta stronę !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Góral
  • Góral
  • 20.02.2012 10:45

Edziu Kędzierski bardzo ładnie się prezentuje w roli Rotmistrza , a w szczególności powagi mu dodaje pas milicyjny(może ZOMOwski)-ha,haha ) .W kolurze bazowym były pasy zawodowych żołnierzy.Skąd ten pas ma , kto był w ZOMO i ten pas dał mu jako rekwizyt?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję również grupie kolędniczej "Śmignianie" zajęcia wysokiej lokaty na Przeglądzie grup kolędniczych w Bukowinie Tatrzańskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Edziu Kędzierski bardzo ładnie prezentuje się w roli Rotmistrza. Brawo Edziu!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.