Facebook Google+ Twitter

40 milionów do wygrania w Dużym Lotku

W sobotę nikomu nie udało się wygrać 25 milionów złotych w Dużym Lotku. Pieniądze przechodzą na wtorkowe losowanie. Zwiększa się także suma, którą można wygrać, o 15 milionów.

Kumulacja, 2008 rok / Fot. PAP- Ostatni raz doszło do tak wysokiej kumulacji 7 grudnia 2008 roku - mówi Piotr Gawron, rzecznik prasowy Totalizatora Sportowego. - Wtedy wygraną podzieliły się trzy osoby.

Najwyższą, jak dotąd, pojedynczą wygraną, może się poszczycić pewien szczęśliwiec z Warszawy, na którego konto wpłynęło, przed pięcioma laty, ponad 20 mln zł.

Zakładając, że w jutrzejszym losowaniu "szóstkę" trafiłaby tylko jedna osoba, zgarnęłaby ona 36 mln. Podatek od wygranej - 40 milionów, wynosi 10 procent.

To już ostatnia tak wysoka kumulacja w Dużym Lotku, bowiem, jak czytamy na stronie Totalizatora Sportowego, 9 października gra ta przeobrazi się w Lotto. Zmieni się nazwa gry, cena zakładu wzrośnie z 2 na 3 zł, a gwarantowana pula na wygranie będzie wynosić minimum 2 mln zł.

W przypadku wystąpienia 8 października kumulacji w Dużym Lotku, pula na wygrane przejdzie na kolejne losowanie Lotto.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

janek
  • janek
  • 23.10.2010 12:10

obiecuję że jak nie wygram to zrobię rozróbę w domu

Komentarz został ukrytyrozwiń
janek
  • janek
  • 23.10.2010 12:09

obiecuję że jak nie wtgram to zrobię rozróbę w domu

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.09.2009 14:30

Autorka pisze: "To już ostatnia tak wysoka kumulacja w Dużym Lotku, bowiem, jak czytamy na stronie Totalizatora Sportowego ..." itd., a koniec zdania z początkiem jakoś nie gra.

Zajrzałam więc na stronę Totalizatora:

"Już za miesiąc (9 października 2009 r.) Duży Lotek zmieni się w Lotto.

Nowa gra będzie miała te same proste zasady co jej poprzednik, natomiast zaoferuje graczom o wiele wyższe wygrane. Warto podkreślić, że w Lotto Totalizator Sportowy gwarantuje pulę na "szóstki" w wysokości minimum 2 000 000 złotych. Ale to nie wszystko, bowiem kumulacje będą występowały częściej i będą wyższe (nawet 50 000 000 złotych). "

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.