Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17205 miejsce

40. Parada Równości w Nowym Jorku

Setki tysięcy "tęczowych" ludzi zapełniło Manhattan, w niedzielę 28 czerwca, w dorocznej paradzie, wzywając do legalizacji małżeństw tej samej płci.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: NYC LGBT Pride 2009. Fot. Seweryn Dombrowski
NYC LGBT Pride 2009. Fot. Seweryn Dombrowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 30.06.2009 18:42

To tylko sen. Funkcjonariusze ze świecącym napisem NWO na uniformach złapali mnie i przewrócili na brzuch i wrzeszcząc na mnie pytali kogo uznaję za małżeństwo. Celowali do mnie z pistoletów. Odpowiedziałem - tylko kobieta i mężczyzna. Sen się skończył. W rzeczywistości dla mnie jest tak samo - małżeństwo to Mężczyzna i Kobieta.
Ale wiem też, że w chwili obecnej w siedmiu państwach i w ośmiu regionach świata istnieją zezwolenia na zawarcie lub też uznanie małżeństw osób tej samej płci (stan na X 2008-wikipedia) Czy ta tendencja się rozwinie, czy zostanie zahamowana.
I przeciwstawiać się też trzeba: nadmiernemu antypolonizmowi, bezmyślnym atakom na tradycję, tej odmianie kulturowego relatywizmu, który ma ambicję -zrównać łajno z kwiatkiem.
A jak czas pozwoli, to zastanowię się jeszcze nad znaczeniem moheru w historii. W słowniku etymologicznym Władysława Kopalińskiego moher oznacza z arabskiego muchajjar (dosł. doborowy, wyborny).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki, a co do mocherów Łukaszu:) to informuję, że nie ma:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.06.2009 19:55

Oglądając zdjęcia myślałam o tym samym co Aleksandra Pucilowska Dzisiaj 15:10. Znam paru gejów, spotkałam też gdzieś po drodze lesbijki i żadne z nich nie jest podobne do prezentowanych tu osób. Nie wyskoczyliby tak na ulicę nawet gdyby im zapłacono ;) Wiem, ze niektórzy przebierają się dla żartu, inni rozbierają bo lubią dla części i zachowanie i ubranie takie jak widać jest normą. I nie ma to znaczenia czy są takiej czy owakiej orientacji seksualnej bo dziwaków i "świrów" nigdzie nie brakuje. Fakt, ze przyciągają gapiów i media ale czy robią dobrą robotę gejowskiemu lobby? Nie wiem, nie jestem społecznym psychologiem. A co do moherowych babć, to chociaż mają odwagę mówić to, co czują, bez oglądania się knebel pn. poprawność polityczna ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

zdjęcia świetne!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ujecia bardzo dobre, brakuje mi jednak tych tysiecy ludzi, ktorzy pobrzebierani nie byli, tych ktorzy przyszli calymi rodzinami, tej masy homoseksualistow, ktorzy z tzw. 'scena' za wiele wspolnego nie maja, a prowadza calkowicie uporzadkowany tryb zycia. Pokazywanie przez media zdjec, tylko Draq Queens, srodowiska SM wywoluje tworzenie sie w spoleczenstwie falszywego stereotypu spoleczenstwa LGBT.

Komentarz został ukrytyrozwiń

powracając do samej galerii... świetne zdjęcie 2. bardzo mi sie podoba ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie czepiać sie cioci Jadzi - nie bierze udziału ! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i pozytywnie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Każdy ma swoje zdanie i po co mu jechać że jest niedouczony czy coś w tym stylu Ciociu Jadziu :D" Łukaszu :), bo demokracja opiera się na sporze. Nie można pozwolić, żeby ktoś kto nie ma bladego pojęcia na jakiś temat, mówił/pisał idiotyzmy, np. że homoseksualizm to choroba, że Żydzi rozkradają kraj, że masoni rządzą światem itd. Trzeba się temu przeciwstawiać zawsze i wszędzie. Jeśli ktoś wypisuje takie pierdoły, to znaczy, że jest niedouczony. Można to oczywiście ubrać w eufemizmy, ale nie zmieni to faktu, że ktoś kto twierdzi, że homosekualizm to choroba ma elementarne braki w wiedzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie chodzi mi o to Łukaszu, bardziej o to że zawsze Wasza dyskusja wygląda tak samo i to jest nudne. Po .... to komentować. Każdny ma swoje zdanie i po co mu jechać że jest niedouczony czy coś w tym stylu Ciociu Jadziu :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.