Facebook Google+ Twitter

41-latka z Hipolitowa odpowie za zabicie co najmniej pięciorga dzieci

41-letnia kobieta zabiła w Hipolitowie co najmniej pięcioro z ośmiorga swoich dzieci. Wiadomo, że dwoje z nich żyje. Prokuratura stara się ustalić, co stało się z ostatnim dzieckiem.

 / Fot. GoogleNa dzisiejszej konferencji prasowej rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Łomży, Maria Kudyba, poinformowała, że 41-letnia mieszkanka Hipolitowa, wsi położonej w województwie podlaskim, usłyszała zarzut wielokrotnego zabójstwa swoich nowonarodzonych dzieci. Wiadomo, że kobieta urodziła ośmioro dzieci, z czego pięcioro z nich nie żyje. Prokuratura zabezpieczyła już zwłoki czterech noworodków. Dwoje dzieci (w wieku 10 i 7 lat) znajduje się obecnie pod opieką rodziny zastępczej. Nadal nie wiadomo, co stało się z jeszcze jednym dzieckiem.

41-letnia Beata Z. zwłoki noworodków chowała w piwnicy pod klepiskiem stodoły oraz na strychu domu. Kobieta zabijała swoje dzieci zaraz po ich urodzeniu.
W poniedziałek Beata Z. trafiła do aresztu. Nie wiadomo, czy w zbrodnie zamieszani są również inni członkowie rodziny kobiety.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Obok osób urzędowych, zajmujących sie tą kobieta (kurator, panie z opieki społecznej) zabrakło pana Terlikowskiego na czele drużyny obrońców poczętego zgodnie z nauką KK - "co rok prorok". W małej wsi - nie ma takiej siły, żeby się baby nie domyslały, jak sobie radzi sąsiadka chodząca co rok z brzuchem. Panuje zmowa milczenia.
Może chociaż jakiś działacz ProLife wykona zdjęcia i objazdową galerię będzie pod kościołami ustawiał? Żeby wszyscy widzieli, co może spotkań poczęte, nie wyskrobane, nie chciane, a urodzone przez ciemnotę, która więcej bachorów nie chciała.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 02.11.2012 18:38

Panie Grzegorzu, klikam w zielony kciuczek.
[I nic mnie nie rusza, że za to ja otrzymam czerwony.]
Kocham pana, panie Sułku. Tfu! - panie Winku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

(Wiem, że to mało delikatne). Aborcji nie przeprowadzała, antykoncepcji nie używała. Znaczy się "kobieta żyjąca jak trza"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.