Facebook Google+ Twitter

41-latka z Hipolitowa odpowie za zabicie co najmniej pięciorga dzieci

41-letnia kobieta zabiła w Hipolitowie co najmniej pięcioro z ośmiorga swoich dzieci. Wiadomo, że dwoje z nich żyje. Prokuratura stara się ustalić, co stało się z ostatnim dzieckiem.

 / Fot. GoogleNa dzisiejszej konferencji prasowej rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Łomży, Maria Kudyba, poinformowała, że 41-letnia mieszkanka Hipolitowa, wsi położonej w województwie podlaskim, usłyszała zarzut wielokrotnego zabójstwa swoich nowonarodzonych dzieci. Wiadomo, że kobieta urodziła ośmioro dzieci, z czego pięcioro z nich nie żyje. Prokuratura zabezpieczyła już zwłoki czterech noworodków. Dwoje dzieci (w wieku 10 i 7 lat) znajduje się obecnie pod opieką rodziny zastępczej. Nadal nie wiadomo, co stało się z jeszcze jednym dzieckiem.

41-letnia Beata Z. zwłoki noworodków chowała w piwnicy pod klepiskiem stodoły oraz na strychu domu. Kobieta zabijała swoje dzieci zaraz po ich urodzeniu.
W poniedziałek Beata Z. trafiła do aresztu. Nie wiadomo, czy w zbrodnie zamieszani są również inni członkowie rodziny kobiety.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Obok osób urzędowych, zajmujących sie tą kobieta (kurator, panie z opieki społecznej) zabrakło pana Terlikowskiego na czele drużyny obrońców poczętego zgodnie z nauką KK - "co rok prorok". W małej wsi - nie ma takiej siły, żeby się baby nie domyslały, jak sobie radzi sąsiadka chodząca co rok z brzuchem. Panuje zmowa milczenia.
Może chociaż jakiś działacz ProLife wykona zdjęcia i objazdową galerię będzie pod kościołami ustawiał? Żeby wszyscy widzieli, co może spotkań poczęte, nie wyskrobane, nie chciane, a urodzone przez ciemnotę, która więcej bachorów nie chciała.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 02.11.2012 18:38

Panie Grzegorzu, klikam w zielony kciuczek.
[I nic mnie nie rusza, że za to ja otrzymam czerwony.]
Kocham pana, panie Sułku. Tfu! - panie Winku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

(Wiem, że to mało delikatne). Aborcji nie przeprowadzała, antykoncepcji nie używała. Znaczy się "kobieta żyjąca jak trza"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.