Facebook Google+ Twitter

42 tysiące za rejs okrętem ORP "Orzeł"

Pan Adam na aukcji WOŚP wylicytował rejs okrętem wojennym ORP „Orzeł” za kwotę 42 tys. 100 złotych. Wczoraj w towarzystwie Jerzego Owsiaka został zamustrowany na okręt podwodny. Wcześniej zwiedził historyczny niszczyciel ORP „Błyskawica”.

1 z 9 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Pan Adam na tle okrętu. Fot. M. Kluczyński (MW RP)
Pan Adam na tle okrętu.
Fot. M. Kluczyński (MW RP)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jakbym na nie "ciężko zapracował" jako robotnik w fabryce, to na pewno bym ich nie wydał na przepłynięcie się jakąś łódeczką. Ale proszę sobie wyobrazić, że świat składa się z prostej siły roboczej oraz ludzi, którzy ową siłą zarządzają, i istnieją na tym świecie ludzie kasujący wielokrotności rzeczonej kwoty na miesiąc, siedząc za biurkiem firm, które stworzyli własną CIĘŻKĄ PRACĄ. I którzy z ochotą przeznaczą tę sumkę na zafundowanie sobie niezapomnianych wrażeń, zwłaszcza w przeświadczeniu, że idzie ona na szczytny cel.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Chorążewicz, nie spodziewałbym się po panu takiego zaścianka mentalnego. Myślałem, że komuna i gadanie o uczciwym pracowaniu są już u nas melodią przeszłości, a w najlepszym wypadku tematem debat politycznych dziadków pod monopolowym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po pierwsze można uczciwie pracować i zarabiać duże pieniądze, po drugie ta "fanaberia" była na szczytny cel. Może sklepik z chemią gospodarczą tyle nie wyciaga, ale gwarantuje panu że są uczciwe zawody i działalności w których 42 tys. to dwie pensje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.