Facebook Google+ Twitter

47-letni mężczyzna oskarżony o "mysi terroryzm"

Nickolas Galiatsatos, właściciel pizzerii w ramach rywalizacji, podrzucał żywe myszy do konkurencyjnych lokali gastronomicznych. Mężczyzna został oskarżony o niewłaściwe zachowanie oraz okrucieństwo w stosunku do zwierząt.

Mysz domowa / Fot. Roger McLassus Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Mouse-19-Dec-200Właściciel znajdującej się na przedmieściach Filadelfii "Nina's Bella Pizzeria", w poniedziałkowe popołudnie wkroczył z torbą pełną myszy do konkurencyjnej, oddalonej o kilka przecznic "Verona Pizza". Mężczyzna poprosił właściciela o możliwość skorzystania z toalety.

Pizza jak z pizzerii

Po pewnym czasie Fanis Facas, właściciel "Verona Pizza", usłyszał niepokojące odgłosy dochodzące z toalety. Natychmiast wezwał policję. Jak się okazało w kabinie ukryta była torba. Początkowo policjanci myśleli, że w torbie znajdują się narkotyki. Jednak ku swemu zdziwieniu funkcjonariusze zamiast substancji psychoaktywnych znaleźli myszy.

Najdłuższa pizza powstała w Krakowie. Rekord Guinnessa pobity [Zdjęcia]

Mężczyzna został ujęty. Areszt opuścił po wpłaceniu 10 tys. dolarów kaucji. Przestępca został oskarżony o nękanie, niewłaściwe zachowanie i okrucieństwo wobec zwierząt. Został także skierowany na badania psychologiczne.

Symbol włoskiej kuchni - pizza w 5 minut

Jeden z policjantów powiedział, że pierwszy raz zetknął się z myszami jako narzędziem przestępstwa. Ponadto określił działania Nickolasa Galiatsatosa mianem "mysiego terroryzmu".

Tam, gdzie króla Popiela myszy zjadły

Jak się później okazało "Verona Pizza" nie była jedyną restauracją odwiedzoną przez Nickolasa Galiatsatosa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

bysnesmen
  • bysnesmen
  • 05.03.2011 18:47

To nie żart, podrzucanie robactwa w czasie kontroli to najlepszy sposób zmiekczenia własciciela by odpalił "udziałowe" bo w przeciwnym wypadku "trza bedzie zamknąć biznesik z uwagi na stwierdzone nieprawidłowości".

Komentarz został ukrytyrozwiń
bysnesmen
  • bysnesmen
  • 05.03.2011 18:20

Kazdy orze jak może i skoro nie mógł z racji rodzinnych koneksji nasłać na nich ichniego Sanepidu czy Urzedu Podatkowego spróbował z myszami chociaz bardziej oryginalna i bardziej wredna była by dywersja z prusakami czy karaluchami. Zawsze jakiś by opanował nowy rewir doprowadzając do upadku konkurencje. A tak trza dalej walczyc.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.