Facebook Google+ Twitter

4 Aukcja Sztuki Współczesnej DNA w Opolu

W sobotę 8 listopada 2014r. w Klubie Muzycznym Filharmonii Opolskiej o godzinie 19.00 odbędzie się 4 Aukcja Sztuki Współczesnej.

Dzieła, które będą wystawione na aukcji, odznaczają się nieszablonowością tematów i różnorodnością używanych środków malarskich. Kolekcjonerzy i miłośnicy sztuki będą mieli okazję zobaczyć i nabyć m.in. obrazy takich artystów jak Grzegorz Klimek, Wojciech Brewka, Viola Tycz, Marcin Painta, Edyta Hul i wielu innych.
Nowe miejsce przeprowadzenia aukcji – Klub Muzyczny Filharmonii Opolskiej– jest wygodnie zlokalizowane w samym centrum Opola. Piękne dzieła w połączeniu z unikatowym kulturalnym klimatem Filharmonii z pewnością zagwarantują wyjątkowo przyjemny, pełny magii sztuki wieczór.
Podczas 4 Aukcji Sztuki Współczesnej w Opolu każdy miłośnik sztuki będzie mógł za stosunkowo niewielką kwotę nabyć dzieło, które będzie cieszyć oko i zapewni możliwość obcowania ze sztuką każdego dnia. Warto też wziąć pod uwagę, że rynek polskiej sztuki współczesnej nieustannie ewoluuje, w związku z czym prace młodych twórców mogą również stać się bardzo dobrą inwestycją.
Aukcja będzie mieć charakter otwarty, a licytacja dzieł zaczyna się już od 500 złotych. Licytować można na kilka sposobów: osobiście lub na odległość (telefonicznie lub poprzez zlecenie licytacji pracownikowi domu aukcyjnego). 50 specjalnie wybranych obrazów będzie można oglądać już od 31 października 2014 r. na wystawie przedaukcyjnej w Filharmonii Opolskiej lub na stronie Domu Aukcyjnego DNA.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: opole aukcja DNA


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.